Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Наталя БАБІЧ

10 коментарів:

  1. Загальна ідея статті – необхідність використання інструментів ІКТ для забезпечення якісної та ефективної дошкільної освіти в умовах сьогодення. Автор ретельно описує роль ІКТ у взаємодії всіх учасників освітнього процесу, пропонує конкретні підходи і інструменти для успішної реалізації дистанційної та змішаної форм навчання в ЗДО. Стаття актуальна та корисна, враховуючи виклики і можливості сучасного цифрового світу.

    ВідповістиВидалити
  2. Досить цікаво та доступно. Необхідність використання цифрових технологій обумлено сучасними сьогоденнями

    ВідповістиВидалити
  3. Тетяна Горбуновасічня 09, 2024

    В статті висвітлено актуальне в умовах цифрової трансформації освіти питання - формування інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів-дошкільників. Автор дуже вдало на прикладах розповідає якими доступними Інтернет-сервісами та ресурсами може користуватись як заклад дошкільної освіти, так і педагог. Також Наталія Олександрівна наголошує на необхідності постійно підвищувати власну цифрову компетентність.

    ВідповістиВидалити
  4. Світлана Цебасічня 10, 2024

    Автор статті розглядає важливість використання цифрових технологій у професійній діяльності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. Наталя Олександрівна ознайомила з цікавими додатками Googl, інструментами та платформами за допомогою яких можна проводити онлайн заняття в ЗДО, забезпечувати безперервний освітній процес та формувати інформаційно-комунікаційні компетентності.

    ВідповістиВидалити
  5. У статті акцентується увага на одній із важливих складових професійної компетентності сучасного вихователя - цифрову компетентність. Для сучасного етапу розвитку освіти в Україні, зокрема дошкільної, характерна широка наявність у ньому інноваційних процесів. Весь освітній процес повинен бути побудований за високими і новими технологіями, поєднуючись з традиційною класичною педагогікою. Для успішної роботи вихователю треба активно використовувати сучасні інформаційні технології, постійно підвищувати цифрову компетентність для того, щоб забезпечити безперервний освітній процес, щоб мати можливість організувати освітню діяльність з урахуванням потреб, інтересів, запитів дітей та їх батьків. Хочу підкреслити, що дошкільники - креативні, творчі, сучасні, вони не бояться сучасних викликів та успішно долають їх! Матеріали статті є корисними для спільноти освітян дошкілля.

    ВідповістиВидалити
  6. Повністю погоджуюся з автором статті, що вихователь закладу дошкільної освіти має опановувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології, що сприятимуть його професійному й особистісному вдосконаленню, збагаченню професійного досвіду для ефективної реалізації власного потенціалу у навчанні та вихованні дітей. Інформаційно-комунікаційна компетентність постає у цьому зв’язку як одна з ключових, які мають бути в арсеналі вихователя. Наталя Олександрівна ознайомила з цікавими додатками Googl, інструментами та платформами які можна використовувати в роботі вихователям. Дякую за корисну статтю.

    ВідповістиВидалити
  7. Дійсно, вивчення інформаційно-комунікаційних навичок для педагогів дошкільних закладів відкриває можливості для творчого та інноваційного підходу до освітнього процесу. Пані Наталя розповіла у своїй статті, як застосування сучасних технологій у процесі викладання допомагає створювати захопливі та ефективні методики, що підтримують розвиток дитячого інтелекту та творчих здібностей. Отримані компетенції також сприяють взаємодії педагогів між собою, обміну досвідом та підвищенню професійного рівня в освітньому середовищі дошкільного закладу. Дякую. Разом до перемоги!

    ВідповістиВидалити
  8. Не можу не погодитися з колегою в тому, що в умовах воєнного стану застосування цифрових інструментів продовжує бути одним з головних векторів освітньої взаємодії учасників освітнього процесу, які кидають виклик традиційним підходам. Цінність матеріалу, представленого пані Наталею, полягає в тому, що авторка презентувала саме практичне застосування різних цифрових ресурсів: додатків Google, віртульних дошок, програм по роботі з відео тощо. Дана робота може зацікавити будь-якого педагога, який прагне удосконалити власну цифрову компетентність. Запропоновані сервіси значно полегшують дистанційну комунікацію, роблять процес навчання цікавим, доступним, а головне - сучасним. Успіхів колезі у подальшому підвищення власної цифрової компетенції!

    ВідповістиВидалити
  9. Безумовно, формування інформаційно-комунікаційної компетентності є необхідним елементом професійної підготовки педагогічних працівників, спрямованим на успішну адаптацію до вимог сучасного освітнього середовища та забезпечення якісної освіти дошкільнят. Творчих звершень Вам, колего!

    ВідповістиВидалити
  10. Дійсно, вивчення інформаційно-комунікаційних навичок для педагогів дошкільних закладів відкриває можливості для творчого та інноваційного підходу до освітнього процесу.Дякую за пізнавальну та корисну статтю.

    ВідповістиВидалити