Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Станіслава ГРУДНЕНКО

5 коментарів:

  1. Наталія Молчановасічня 08, 2024

    Сьогодні вже затверджено комплекс заходів, пов’язаних з формуванням і розвитком навичок науково-дослідницької та інженерної діяльності, винахідництва, підприємництва, ранньої професійної самовизначеності та готовності до усвідомленого вибору майбутньої професії, популяризацією науково-технічних та інженерних професій, поширенням інновацій у сфері освіти. Дякую автору за узагальнення основних понять та складових STEM-освіти та окреслення перспектив її впровадження..

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за цікаву статтю! Впровадження нових форматів у навчальний процес - завжди цікаво та захоплююче.

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую автору за цікаву та актуальну статтю! Запит держави та суспільства в нових конкурентоспроможних фахівцях може забезпечити STEM-освіта, яка стає все більш популярною на Україні. Саме тому на уроках історії зростає попит на інноваційні методи навчання, що сприяють розвитку критичного мислення та проблемного підходу.

    ВідповістиВидалити
  4. Дуже цікаво. Дякую за таку інформацію!

    ВідповістиВидалити
  5. Питання, які підіймає Станіслава Грудненко в своїй статті, сьогодні дуже актуальні та акцентують увагу на необхідності змін у підходах до викладання, розвитку практичних навичок учнів. Сьогодні важко уявити людину, яка не використоє цифрові технології в побуті, навчанні, під час дозвілля, тому вчителям важливо розвивати нові підходи до викладання. Застосування віртуальної реальності, онлайн-лекцій та ігрових методів допомагає створювати захоплююче середовище для учнів, особливо на уроках історії.Дані технології дають можливість зануритись у відповідну історичну епоху, створити реконструкцію давніх міст та поселень, оживити портрети видатних історичних діячів, створити інтерактивні карти історичних подій . Використання сучасних технологій сприяє активному залученню учнів у навчальний процес.

    ВідповістиВидалити