Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Людмила ТКАЧЕНКО

42 коментарі:

  1. Людмила Іванівна має творче кредо: Постійно шукати і творити, рухатися вперед, в ногу з життям! ЇЇ сайт - портфоліо має цікаві сторінки, які є інструментом якісної взаємодії педагогів, батьків вихованців.Інформація, розташована на сайті цікава, доступна, корисна. Бути вихователем - нелегка праця. Тож, бажаю Людмилі Іванівні зберігати в душі любов до своєї важкої, важливої і потрібної професіїї педагога. Будьте здорові і миру нам! В.І. Болдирєва.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Автор видалив цей коментар.

      Видалити
    2. Автор видалив цей коментар.

      Видалити
    3. Щиро дякую за звернення уваги на мою статтю. Ваш коментар додав мені натхнення.

      Видалити
  2. Дякую, Людмилі Іванівні, за цікаву,сучасну,змістовну статтю.
    Персональний сайт-портфоліо - це обличчя педагога.
    Це дозволяє педагогу систематизувати свої досягнення, свій досвід роботи.
    Бажаю вам, і на далі ділитися досвідом. Миру та Перемоги.
    Тетяна Васильєва

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, пані Тетяна за коментар до моєї статті.

      Видалити
  3. Ольга Пидоричсічня 08, 2024

    Людмила Іванівна Ткаченко має персональний сайт-портфоліо. Створення персонального сайту відкриває нові можливості для педагога та надає можливість організації взаємодії педагогів, батьків, громадскості. Бажаю Людмилі Ткаченко творчих успіхів, щоб її мрія збулася - допомогти кожному педагогу.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую за ваш відгук. Ваші думки дійсно важливі для мене.

      Видалити
  4. З задоволенням ознайомилася зі статтею Ткаченко Л.І. Дякую, стаття дуже цікава,корисна та сучасна! Дуже важливо кожному педагогу мати персональний сайт-портфоліо, він дозволяє систематизувати та відображати професійні досягнення ,а також підвищує
    можливість до саморозвитку! Бажаю Людмилі Іванівні і надалі залишатися такою ж творчою та сучасною, здоров'я та миру! Мокієвець Світлана

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, пані Світлано за ваш відгук! Ваша підтримка багато для мене значить.

      Видалити
  5. Онлайн-портфоліо - чудова ідея,
    якщо ви виконуєте будь-яку роботу,
    яку можна продемонструвати та пояснити,
    ділитися своїми професійними ідеями та перспективами. Дякую Людмилі
    Іванівні за статтю,тепер можна обмінюватися
    цікавою та корисною інформацією з
    колегами.

    ВідповістиВидалити
  6. Стаття Людмили Ткаченко про онлайн - портфоліо є цікавою, змістовною, пізнавальною з точки зору обміну педагогічним досвідом. Дійсно, онлайн - портфоліо дозволяє педагогу систематизувати свої досягнення, свій педагогічний досвід, є зв'язком з учнями, батьками , колегами.. Дякую вам, бажаю творчих успіхів.

    ВідповістиВидалити
  7. Людмила Іванівна,ваша інформація дуже корисна і цікава для педагогів і батьків, адже я знаю,що ви дуже любите свою роботу .Я бажаю вам завжди рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому.Наснаги вам і миру.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, Тетяно Захарівно, за відгук до моєї статті і щирі бажання. Миру нам і Перемоги!

      Видалити
  8. Людмила Іванівна, дуже дякую за таку корисну і цікаву інформацію, адже онлайн - портфоліо - крута ідея, яка може втілити в життя багато можливостей і удосконалювати роботу.

    ВідповістиВидалити
  9. Людмила Іванівна - сучасний педагог, який бажає бути компетентним в ІКТ, активно їх вивчає, використовує в своїй роботі, ділиться своїм досвідом з колегами та пропагує сучасний підхід до професії. Дякую за цікаву статтю. Творчих успіхів вам.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Пані Ірино, вдячна вам за ваші думки та враження від статті.

      Видалити
  10. Повністю погоджуюсь з вами. ІКТ - це гарний помічник в роботі сучасного педагога.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, Анастасія Чумак, за ваш відгук до статті. Ваша підтримка значить багато для мене.

      Видалити
  11. У сучасному освітньому процесі неможливе без інтерактивних технологій. Прочитавши Вашу статтю, я бачу педагога, який прагне постійного самовдосконалення, намагається допомогти своїм колегам та батькам у вихованні та розвитку дітей. Нехай Ваш вогник завжди світить і допомагає у нелегкій та шляхетній праці. Удачі Людмило Іванівно!
    Ольга Король

    ВідповістиВидалити
  12. Щиро дякую, Ольго Король, за конструктивний коментар і увагу до моєї статті.

    ВідповістиВидалити
  13. Людмила Іванівна, дякую за цікаву і актуальну статтю, оскільки освіта і технології тісно пов'язані між собою. І дійсно, персональний сайт - ефективний інструмент сучасного педагога. Наснаги та успіхів у досягненні професійних цілей.

    ВідповістиВидалити
  14. Стаття привертає увагу до актуальності використання портфоліо в педагогічній практиці. Зазначається, що портфоліо є ефективним інструментом для презентації професійних досягнень та оцінювання компетентності педагога. Автор вказує на роль Інтернет-технологій у розвитку портфоліо, особливо через створення персональних вебсайтів. Обгрунтовує, що використання портфоліо сприяє індивідуальному професійному розвитку педагога та покращенню взаємодії між батьками та колегами.

    ВідповістиВидалити
  15. Галина Хромовасічня 09, 2024

    Стаття Людмили Ткаченко сучасна, цікава, пізнавальна , корисна для учасників освітнього процесу. Бажаю творчих успіхів, натхнення . Разом до Перемоги!

    ВідповістиВидалити
  16. Автор видалив цей коментар.

    ВідповістиВидалити
  17. Вдячні вам ,Людмила Іванівна.За допомогою портфоліо вихователь може провести самоаналіз професійної діяльності, оцінити рівень володіння сучасними технологіями, проаналізувати освітній процес і підготуватися до атестації.Бажаємо успіхів!

    ВідповістиВидалити
  18. Інформаційно-комунікаційні технології є ефективним навчальним засобом, їх застосування в освітньому просторі призвело до виникнення принципово нового способу навчання, який якісно збагачує та доповнює систему традиційних навчальних методів.
    Погоджуюсь з автором, що персональний сайт вихователя - це візитна картка педагога в Інтернет просторі. Протягом усієї професійної діяльності сайт є одним з його найбільш ефективних способів комунікації з педагогічним співтовариством, батьками, а також з усією величезною Інтернет аудиторією.
    Вихователю просто необхідно безперервне спілкування, обмін досвідом через створення електронного портфоліо, участі в освітніх подіях різного рівня і навіть заохочення за наданий якісний матеріал.
    Людмилі Іванівні Ткаченко це дає можливість бути сучасною, активно діяти в інформаційному середовищі, використовувати набуті досягнення в своїй професійній діяльності. Пишаюсь Вашими здобутками!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Автор видалив цей коментар.

      Видалити
    2. Дякую, пані Наталя, за коментар до моєї статті. Дуже важлива ваша думка, ви завжди мене надихаєте на нові досягнення. Разом до Перемоги!

      Видалити
  19. Світлана Лунгулсічня 09, 2024

    Персональний сайт вихователя- це візитна картка педагога в Інтернет просторі.21 століття- це вік інформаційних технологій, в тому числі і в сфері освіти. Це можливість для педагогів вести діалог зі своїми колегами мовою, зрозумілою всьому сучасному суспільству. З цим я погоджуюсь з авторкою статті. Бажаю Вам творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, пані Світлано за відгук до моєї статті. Ваша думка для мене дуже важлива.

      Видалити
  20. Людмила Іванівна,дякую за цікаву,змістовну статтю.Матеріал якої дійсно корисний для багатьох педагогів.Ви- саме той сучасний педагог,який активно вивчає та використовує технології електронного контенту.Та ще й ділитесь своїми знаннями та навичками з іншими.Рухаєтесь вперед і ведете за собою інших.Дякую вам,Людмила Іванівна,за співпрацю.Творчих вам успіхів !

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Людмила Ткаченко. Дякую за коментар до статті і гарні побажання.

      Видалити
  21. Галина Тедеєва. Персональний сайт-портфоліо Людмили Ткаченко відкриває безліч можливостей для ефективного спілкування та взаємодії з батьками, колегами та іншими учасниками освітнього процесу. Цей інструмент не лише демонструє педагогічний досвід та досягнення, але й створює простір для обміну педагогічними методиками, матеріалами та ресурсами. Через постійне оновлення контенту та залучення до діалогу, педагоги можуть вдосконалювати свої професійні навички, адаптуючися до потреб сучасної дитячої аудиторії та вимог сучасної освітньої парадигми.

    ВідповістиВидалити
  22. Дякую, пані Галино, за коментар до моєї статті.

    ВідповістиВидалити
  23. Захоплююсь вашим постійним бажанням навчатися новому та вдосконалянням вже набутих знань та вмінь, щирим прагненням ділитися своїми здобутками та напрацюваннями. Стаття цікава та змістовна. Дякую вам за вашу небайдужість до своєї роботи.

    ВідповістиВидалити