Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Юлія КОМПАНІЧЕНКО

5 коментарів:

  1. Наталія Молчановасічня 08, 2024

    В Україні відбуваються процеси глобалізації і діджиталізації. Не обходить стороною це і освіту. Використання цифрових технологій дозволяє досягти свободи творчості учасників педагогічного процесу. Автор статті розуміється на таких поняттях, як цифрова трансформація, веб-сервіс, цифровізація. Дякую за поради щодо сервісів, які можна використати в освітньому процесі, щоб зробити його цікавим та захоплюючи.

    ВідповістиВидалити
  2. Людмила Журавльовасічня 09, 2024

    Дякую за статтю. Погоджуюся з авторкою статті, що цифрова трансформація в початковій школі - це не просто нове віяння часу, а необхідність і пошук нового сенсу уроку. Пані Юліє, бажаю вам творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую, за цікаву статтю. З початком дистанційного навчання школа активно використовує цифрові технології. Тому інтернет - сервіси, що згадані в статті допомагають вчителю не тільки викласти, залучити учнів до навчання, але і перевірити навчальний матеріал. Сучасні учні звикли користуватись гаджетами. Вони можуть не тільки отримувати знання під час відеоуроків, але можуть і перевіряти їх працюючи на різноманітних освітніх платформах.

    ВідповістиВидалити
  4. Цікава стаття. Дякую, пані Юліє, за надану корисну інформацію. Обов'язково використаю у своїй роботі, адже сучасні діти потребують сучасних методів навчання. Бажаю вам творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
  5. Леканова Тетянасічня 15, 2024

    Дякую за змістовну і цікаву інформацію.

    ВідповістиВидалити