Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Інна СОЛОПУН

17 коментарів:

  1. Дуже цікаво ознайомитись , змістовна інформація, дякую автору

    ВідповістиВидалити
  2. Матеріали статті є корисними для спільноти педагогів дошкілля.

    ВідповістиВидалити
  3. Ознайомилися з вашою роботою, вона дуже цікава та корисна.Дякую

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую автору за статтю, що акцентує увагу на цифровій компетентності сучасного педагога. Погоджуюсь із тим, що цифрова компетентність дуже важлива в XXI столітті.

    ВідповістиВидалити
  5. Богданова Інна Ігнатівнасічня 15, 2024

    Сучасний педагог має вміти добирати та користуватися цифровими технологіями. Пані Інна в своїй статті представила можливі інструменти щодо організації єдиного освітнього простору. Дякую авторці та бажаю успіхів у роботі!

    ВідповістиВидалити
  6. Пономаренко Оксанасічня 15, 2024

    Дійсно, в сьогоденні цифрові технології є невід'ємною частиною сучасної освіти, які дозволяють здійснювати навчання в режимі онлайн. Завдяки віддаленим цифровим платформам є можливість взаємодіяти всім учасникам навчального процесу.
    Стаття актуальна і корисна.

    ВідповістиВидалити
  7. Новікова Надіясічня 15, 2024

    Дякую за вашу статтю. На мій погляд, дуже важливо, що була звернута увага на концептуальні основи створення єдиного цифрового освітнього середовища в закладі освіти. Це виклик сьогодення, який беззаперечно необхідний і важливий для нашої держави. Творчих успіхів!!!!!!!!!!

    ВідповістиВидалити
  8. Глухова Алла Георгіївнасічня 15, 2024

    Дякую за актуальну статтю. Повністю згодна з автором статті, що сучасний педагог повинен оволодівати новими технологіями та використовувати їх в освітньому процесі. Вважаю, майбутнє освіти, залежить від сучасного педагога.
    Успішної праці Вам пані Інно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ВідповістиВидалити
  9. Наталія Майоровасічня 15, 2024

    Вітаю, так, дійсно тема створення єдиного цифрового освітнього середовища в часи цифровізації є актуальною сьогодні. Стаття розкриває проблематику цього питання, що є корисним для покращення самого освітнього процесу. Бажаю подальших успіхів!

    ВідповістиВидалити
  10. Пономаренко Ігорсічня 15, 2024

    Дякую за змістовну статтю!!!!!!Стаття актуальна і корисна. Завдяки віддаленим цифровим платформам є можливість взаємодіяти всім учасникам навчального процесу. Дякую за те, що поділились своїми думками.

    ВідповістиВидалити
  11. Анастасіясічня 15, 2024

    Дякую Інна Вікторівна за те, що ділитеся своїми напрацюваннями. Успіхів та натхнення!!!

    ВідповістиВидалити
  12. Автор розкрила актуальне питання, що стосується цифрового освітнього середовища. Актуальним є створення цифрових кейсів, які стануть у нагоді при підготовці до занять з дітьми, просвітницькій та консультативній роботі з батьками.

    ВідповістиВидалити
  13. Гуйван Тетянасічня 16, 2024

    Підтримую думки про актуальність та значимість статті . Повністю погоджуюсь з автором ,що сучасний педагог має постійно працювати над удосконаленням цифрових та професійних компетентностей, бути допитливим та небайдужим до змін. Дякую за статтю!!!

    ВідповістиВидалити
  14. Крістінасічня 18, 2024

    Безперечно, ,тема є актуальною на сьогоднішній день!У сучасних умовах розвитку суспільства,його трансформацій, цифрові технології займають провідне місце в освіті!

    ВідповістиВидалити
  15. Владиславсічня 18, 2024

    Сучасний світ стрімко змінюється, і освіта не повинна залишатися осторонь. Цифрові технології надають нові можливості для навчання, які можуть допомогти зробити освіту більш доступною та ефективною. Дякую, вам за чудову статтю!!!!!!!!!

    ВідповістиВидалити
  16. Я вважаю, що стаття є цінним внеском у дослідження проблем цифрової освіти. Творчих звершень Вам, пані Інна!

    ВідповістиВидалити
  17. Цікава та актуальна стаття у наш час. Адже сучасні інформаційно-комунікаційні технології допомагають ефективніше організувати освітній процес.

    ВідповістиВидалити