Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Вікторія КОНДРАТЕНКО

19 коментарів:

  1. Сьогодні сучасний вчитель має вміти добирати та користуватися цифровими технологіями. Вчитель в своїй статті представила можливі інструменти щодо організації єдиного освітнього простору.Це стимулює цифрову трансформацію, тому важливо розробити таку, яка буде зрозумілою та придатною для навчального процесу та конкретного уроку. Та необхідно передбачати встановлення цілей і завдань, можливість змін і вибір інструментів і технологій, які будуть корисними для досягнення цілей і завдань уроку. На це і звертає увагу авторка статті. Бажаю успіхів у роботі!

    ВідповістиВидалити
  2. Анна Алєксєєвасічня 09, 2024

    Сучасний світ потребує від учителя чогось нового, з метою підвищення ефективності освітнього процесу, пошуку нових форм, прийомів та методів, які б допомагали зацікавити інтелектуальний та творчий потенціал учня, дозволили б кожному учневі проявити активність і автор статті досить докладно торкнулася цієї проблеми.Цифрова трaнcфoрмaцiя oсвiтньогo прoцecy спричинена глoбaльними прoцeсaми пepeхoдy дo цифровoгo майбутнього і ця стаття гарно показує вимоги сьогодення.

    ВідповістиВидалити
  3. Олег Мелешкосічня 09, 2024

    Зі статті зрозуміло, щоб підвищити рівень залученості до навчального процесу, вчителям і установам необхідно вивчити освітні умови та індивідуальні здібності учнів і обрати цифрові інструменти , які найбільше підходять для наданого середовища. Дякую!

    ВідповістиВидалити
  4. У статті дається ґрунтовне визначення поняття "цифрова трансформація" та її особливості у сфері освіти. Автор виділяє 6 основних трендів цифрової трансформації в освіті. Я повністю згодна з автором статті, що цифрове середовище відкриває нові можливості як для вчителя, так і для учня. Сучасні цифрові технології надають доступ до величезних ресурсів і полегшують працю вчителя. До того ж, вони сприяють ефективній співпраці вчителя і учня, мотивують учнів до навчання, пробуджують інтерес до самого процесу навчання та розвивають їх творчі здібності.
    Дякую за таку змістовну статтю. Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  5. Запропонована до розгляду і обговорення стаття " Цифрова трансформація в освті: сучасний тренд чи вимога сьогодення" присвячена аналізу основних тенденцій розвитку сучасних технологій навчання та виявленню впливових чинників на динаміку і результативність діяльності педагога та учнів. Значним позитивом дослідження бачиться грамотно поставлена дослідницька мета, чіткість у наданні аналітичного матеріалу, правильність та відповідність наведеної аргументації. Згодна з думкою авторки статті про те, що повна модифікація освітнього сектору за допомогою інноваційних цифрових інструментів дозволить вчителям забезпечувати комплексне та захоплююче навчання для всіх учнів і підготувати їх до майбутньої діяльності.
    Високо ціную Вашу педагогічну діяльність, пані Вікторія, та щиро бажаю Вам подальших успіхів!

    ВідповістиВидалити
  6. Данілова Лілія
    Цифровізація освіти дає можливість планувати
    нові стратегії організації освітнього простору, які
    ґрунтуються на цифрових технологіях. В Україні,
    спочатку через пандемію COVID-19, а потім через
    війну, яку розпочала Російська Федерація проти
    нашої країни в лютому 2022 року, суттєво поруши-
    лись всі організаційні складники освітнього про-
    цесу, як в системі освіти в цілому, так і в кожному
    навчальному закладі. Аналізуючи статтю можна зробити
    висновок ,що цифровізація має позитивний вплив як на роз-
    виток освіти в цілому, так і для кожного учасника освітнього процесу зокрема.

    ВідповістиВидалити
  7. Дуже актуальна стаття.Цифрова трансформація передбачає творче використання цифрових технологій у професійній діяльності, постійний розвиток і вдосконалення цифрових навичок. Бажаю натхнення у вашій роботі.

    ВідповістиВидалити
  8. Новітня тематика, яка є наразі актуальною! Цифрова трансформація у сфері освіти - це комплексна робота над побудовою екосистеми цифрових рішень у сфері освіти та науки, включно зі створенням безпечного електронного освітнього середовища, забезпеченням необхідної цифрової інфраструктури закладів та установ освіти і науки, підвищення рівня цифрової компетентності, цифровою трансформацією процесів та послуг, а також автоматизацією збору і аналізу даних. Дякую за статтю! Успіхів Вам!

    ВідповістиВидалити
  9. Застосування цифрових технологій в освіті сьогодні є однією з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. Цифрові технології дозволяють інтенсифікувати освітній процес, зробити його мобільним, диференційованим та пристосованим до реалій сучасності. Більш того, цифрові технології здатні забезпечити неперервність навчання в умовах непрогнозованих впливів . Саме тому ця стаття є актуальною.
    Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  10. Дякую за цікаву і змістовну статтю !!!

    ВідповістиВидалити
  11. Світлана Лунгулсічня 09, 2024

    З появою цифрових технологій ландшафт навчання трансформується, відкриваючи нові можливості як для учнів, так і для викладачів. Саме про цифровізацію освіти та процеси навчання,інтеграцію інноваційних технологій та потенційні переваги, які вони приносять, мова йде у цій статті. Дуже актуальна й цікава робота! Дякую! Успіхів у роботі!

    ВідповістиВидалити
  12. Дякую за цікаву і змістовну статтю. Зараз як ніколи вчителі повинні володіти цифровою майстерністю. Це вимоги сучасності і сьогодення.

    ВідповістиВидалити
  13. Використання цифрових технологій дозволяють навчальним закладам адаптувати програми та розробляти персоналізовані уроки й автоматизовані навчальні програми на основі аналізу прогресу учнів, рівня знань і навичок. Робота актуальна! Щира подяка вчителю за глибокий аналіз проблеми

    ВідповістиВидалити
  14. Дякую за змістовну статтю. Цифрова трансформація освітнього процесу відкриває нові горизонти навчання. Онлайн-платформи стають не лише джерелом інформації, але і інтерактивним середовищем для здобуття знань, надаючи можливість вивчати будь-який предмет в будь-якому місці світу.

    ВідповістиВидалити
  15. Цікава стаття, зміст якої є актуальним в наш час, час глобальної цифровізації та комп'ютеризації. Дякую! Подальших успіхів!

    ВідповістиВидалити
  16. Запропонована до обговорення тема є актуальною з точки зору сучасної наукової думки та надважливою для вчителів-практиків. Авторка статті пропонує фундаментальний розгляд теоретичних робіт з теми, а також власний практичний досвід. Вважаю, що матеріал статті може бути вдало використаний в практичній роботі вчителів міста. Дякую Вам за творчу працю!

    ВідповістиВидалити
  17. Дякую автору за цікаву та змістовну статтю. Цифрові технології є частиною сучасного освітнього процесу і вчителі повинні навчитися вдало їх використовувати у процесі навчання. Автор статті детально зупиняється на сучасних трендах цифрової трансформації освіти та надає практичні поради учасникам освітнього процесу.

    ВідповістиВидалити
  18. Вітаю, дякую авторці статті " Цифрова трансформація в освті: сучасний тренд чи вимога сьогодення" за творчий підхід у викладанні матеріалу, вийшло цікаво та змістовно проаналізувати тему. Цифрова трансформація - більше ніж тренд, це те, що нам потрібно у сьогоденні і майбутньому. Бажаю творчої наснаги і надалі.

    ВідповістиВидалити