Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Ірина МАКАРЕНКО

6 коментарів:

  1. У статті подані приклади багатьох застосунків та платформ, які дійсно допоможуть сучасному та креативному педагогу в роботі. Ними з легкістю можна зацікавити учнів та переконати, що навчання може бути захоплюючим.

    ВідповістиВидалити
  2. Стаття висвітлює важливість вивчення природничих наук в умовах війни та післявоєнного відновлення. Автор пропонує конкретні поради та методики, які можуть допомогти подолати обмеження, пов'язані із стресом, обмеженим доступом до ресурсів та іншими аспектами воєнного часу. Також акцентує увагу на адаптації навчального процесу до сучасних реалій та забезпеченні якісного вивчення предметів, навіть у несприятливих умовах.

    ВідповістиВидалити
  3. Погоджуюсь із автором статті, що вивчення природничих наук є важливим для учнів, адже природничі науки можуть допомогти краще зрозуміти світ навколо, а також розвинути необхідні навички для вирішення проблем та інновацій.
    Наведені автором приклади застосунків та платформ, досконалий їх вибір та застосування педагогом під час уроку направлені на розвиток здібностей, талантів і можливостей кожної дитини.
    Висновок автора статті є змістовним та влучним: "...завдяки вчителям Нової української школи, з сучасним педагогічним мисленням, сучасними педагогічними ідеями та моделями організації освітнього процесу, освіта в Україні має продовжуватися та бути якісною!"

    ВідповістиВидалити
  4. Катеринасічня 14, 2024

    В статті розглянуто дуже важливі та актуальні питання сьогодення! В наші дні і здобувачі освіти і педагоги мають широкий вибір інструментів для навчання, які допомагають, захоплюють, стимулюють....
    Також наведені приклади сучасних платформ, які із задоволенням використовують учасники освітнього процесу.
    Дякую за корисну інформацію!!!

    ВідповістиВидалити
  5. Корисна стаття як для вчителів-початківців так і для давно практикуючих педагогів, адже сфера освіти, як і всі сфери життя суспільства, зазнала сильних змін в умовах воєнного стану. Усі ми продовжуємо вчитися жити в цих нових умовах: хтось – продовжувати здобувати освіту, а ми-вчителі-працювати. Наразі дуже багато всякої інформації щодо застосування цифрових технологій під час викладення навчального матеріалу, але знайти максимально корисну і актуальну для себе інформацію не завжди вдається. Тут же інша ситуація,за що і подякую автору,так як лаконічна розкрила основні моменти використання застосунків та освітніх платформ під час проведення уроків. Що в свою чергу допоможе викладати матеріал максимально зрозуміло і цікаво для учнів.

    ВідповістиВидалити
  6. У статті висвітлено важливість використання цифрових технологій при вивченні природничих наук, що визначає новий рівень навчання та дозволяє покращити ефективність освіти у цій області. Погоджуюсь з пані Іриною, що інтерактивні навчальні платформи та онлайн-ресурси роблять вивчення природничих наук більш доступним та гнучким, надаючи можливість самостійного опанування матеріалу та індивідуалізованого навчання. Бажаю творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити