Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Людмила ВАХРУШЕВА, Світлана ЦУРКАН, Наталія КОСТИРЯ

18 коментарів:

  1. Оксана Бабичсічня 08, 2024

    Де б ви не використовували інструменти STEM ,вони урізноманітнять навчальний процес та унаочнить знання, тим самим зробивши їх більш доступними для розуміння та запам'ятовування.Впровадження принципів STEM- освіти в навчальний простір Нової української школи сприяє створенню принципово нової моделі навчання з новими можливостями для вчителів і учнів. Щиро дякую авторам статті за цікаву та змістовну інформацію.

    ВідповістиВидалити
  2. Погоджуюсь з думкою авторів, що викликом сьогодення є виховати учня, здатного самостійно вивчати великі масиви інформації, користуватися новими технологіями та творчо підходити до пошуку рішень. Впровадження методів STEM-освіти у навчальний процес може зробити його цікавим та плідним. Вчитель буде виступати менеджером і консультантом, а учень – дослідником.
    Плідна співпраця вчителя та учня сприяє: спілкуванню, спільним дослідженням, вирішенню реальних проблем.
    Саме на уроках ЯДС та ЯПС можна простежити найширше використання інструментів STEM -освіти. Дякую за цікаву і змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  3. Стаття авторів Людмили Вахрушевої, Світлани Цуркан та Наталії Костирі присвячена актуальній темі впровадження STEM-освіти у початковій школі. Автори розглядають результати дослідження освітніх практик з розроблення та викладання STEM-предметів. Особлива увага приділяється використанню STEM-обладнання для природничої освітньої галузі, що є важливим кроком у покращенні якості навчання. Наведені приклади реалізації STEM-освіти через навчальні дисципліни "Я пізнаю світ" та "Я досліджую світ" свідчать про практичний досвід втілення концепцій "Інтелект України" та "Нова українська школа". Це дозволяє читачам отримати конкретні приклади та інсайти щодо ефективності STEM-освіти в реальних умовах. В цілому, стаття є цінним внеском у вивчення та впровадження STEM-освіти, а її результати можуть бути корисні для педагогів, методистів та всіх зацікавлених у розвитку освіти в Україні. Візьму до уваги матеріали Катерини Крутій, які зазначені у списку використаних джерел, про роль і місце освітніх ситуацій в освітньому процесі.

    ВідповістиВидалити
  4. Анна Прокопенкосічня 09, 2024

    Дійсно, впровадження STEM-освіти є перспективним напрямком розвитку освіти в Україні. STEM-технології є основою для вивчення предметів не тільки природничого циклу, а й решти предметів. Тому погоджуюсь з авторами статті про існування потреби у підготовці вчителів для переведення на новий рівень STEM-освіти в нашій країні. Дякую за цікаву статтю!

    ВідповістиВидалити
  5. Чому необхідно впроваджувати STEM–освіту в початковій школі? На мою думку, тому що, вона:
    активізує інтерес до математики, природознавства;
    - допомагає здобути знання в області техніки, конструювання, робототехніки;
    - підвищує розвиток творчих здібностей і комунікаційних навичок;
    - сприяє ранньому визначенню потенціалу дитини і її професійного самовизначення. Інтегрований навчальний процес, який включає дослідницьку і предметно-практичну діяльність, дозволяє дітям краще познайомитися з об’єктами неживої природи в галузі природознавства і сприяє набуттю перших навичок проектування і програмування моделей. Це утворює кращу основу для перспективного майбутнього наших дітей. Застосування елементів STEM-освіти під час вивчення навчальних дисциплін, як на уроках, так і в позакласній роботі створює додаткову мотивацію до навчання - учні добре засвоюють матеріал, тому що це їм цікаво.
    Щиро дякую колегам за цікаву, змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  6. Автори змістовно розкрили поняття STEM освіти у сучасних реаліях нашого життя. Кожного дня ми отримаємо виклики, щодо успішного оволодіння новими цифровими технологіями, які через певний час покращують та вдосконалюють процес освіти. Дуже важливо, що сучасний педагог розвивається в сучасному світі. Кожен з педагогів НВО 32 креативний, творчий, сучасний, який не боїться сучасних викликів та успішно долає їх. Бажаю вам успіхів!

    ВідповістиВидалити
  7. Наталія Рубахінасічня 09, 2024

    Стаття дуже актуальна. STEM-освіта в початковій школі допоможе підготувати дітей до успішного навчання в старшій школі, виховати в них відповідальне ставлення до навколишнього середовища.

    ВідповістиВидалити
  8. Лариса Нестеряксічня 09, 2024


    Упровадження STEM-освіти в навчально-виховний процес – пріоритетний напрям в освітньому процесі Нової української школи. Вона сприяє розвитку навичок критичного мислення та розв'язуванню проблем, необхідних для подолання труднощів, з якими діти можуть зіткнутися в житті. Тому вважаю, що головними завданням вивчення предметів природничого циклу є формування в учнів цілісного наукового світогляду, розуміння основоположних закономірностей, яким підкоряється сучасний навколишній світ. Погоджуюсь з авторами статті, що саме STEM-технології є основою для вивчення предметів природничого циклу. Дякую колегам за змістовну статтю. Бажаю, щоб ваша праця завжди цінувалася, щоб було ще більше яскравих ідей для втілення у життя!

    ВідповістиВидалити
  9. Тетяна Якушевасічня 10, 2024

    Дякую за статтю. Дійсно, СТЕМ навчання - один із перспективних видів навчання, який підвищує мотивацію для отримання знань, сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, створює умови для творчої самореалізації учнів.

    ВідповістиВидалити
  10. Наталія Іщенкосічня 10, 2024

    В умовах трансформації освітнього процесу STEM-освіта стає ключовим елементом підготовки нового покоління до викликів цифрового світу, сприяючи розвитку технологічних навичок та інноваційного мислення. Вона не лише формує фахівців у сфері науки та техніки, але і розвиває ключові навички, необхідні для успішної адаптації в умовах стрімкого технологічного прогресу. Дякую колегам за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  11. Можна впевнено говорити, що широке впровадження STEM-освіти здатне змінити економіку нашої країни, зробити її більш інноваційною .Дає можливість навчати більш мотивованих та зацікавлених учнів. Дякую колегам за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  12. Світлана Блошенкосічня 15, 2024

    Повністю погоджуюся з викладеним матеріалом щодо впровадження STEM-освіти. Адже за STEM-освітою майбутнє. STEM-освіта є перспективним напрямком розвитку освіти в нашій державі. Дякую авторам за статтю!

    ВідповістиВидалити
  13. Дякую за цікаву статтю, корисну інформацію, адже тема ,яка висвітлюється, справді актуальна та заслуговує на увагу. Інструменти STEM урізноманітнять навчальний процес та унаочнять знання, тим самим зроблять їх більш доступними для розуміння та запам’ятовування.

    ВідповістиВидалити
  14. Дякую педагогам за дуже актуальну та змістовну статтю, яка висловлює ідею, що STEM-освіта – нова методика навчання учнів. Вона включає в себе нові підходи до вивчення предметів, ставить нові завдання перед освітянами, сприяє зацікавленню учнів , вчить їх працювати колективно, досліджувати та пізнавати світ у взаємозв`язках , комплексно, вивчаючи предмет дослідження з різних боків . Я вважаю, що вчителі початкових класів розпочинають з дітьми таку роботу , а завдання старшої школи на своєму рівні продовжити впровадження цієї методики в наступних класах. Важливий обмін досвідом між колегами та співпраця. Тому є над чим працювати педагогам, усім бажаю успіху на шляху впровадження STEM-освіти. Ще раз дякую авторам статті.

    ВідповістиВидалити
  15. З початком реалізації Концепції "Нова українська школа" впровадження STEM-освіти у початкових класах стало не просто нагальною потребою, а реальною необхідністю. Саме на STEM-уроках у повній мірі реалізується діяльнісний підхід. Досвід, представлений колегами демонструє результати дослідження освітніх практик щодо розроблення та викладання STEM-предметів. Не можна не погодитися, що впровадження STEM-освіти є перспективним напрямком розвитку освіти в Україні. Матеріал актуальний, цікавий, практично спрямований, заслуговує на увагу педагогічної спільноти.

    ВідповістиВидалити
  16. Дякую за корисну статтю. Згодна з авторами, що використання практичних, захоплюючих STEM завдань у початковій школі може стимулювати інтерес учнів до науки та технічних дисциплін. У світі, де технології швидко розвиваються і технологічна грамотність стає ключовою, саме STEM навчання надає учням знання та навички, які дозволяють їм ефективно взаємодіяти з технологіями, розуміти їхню роль та зрештою самореалізуватись.

    ВідповістиВидалити
  17. Дякую авторам за цікаву і водночас актуальну статтю. Впровадження STEM - технологій в початковій школі є дуже важливим та перспективним для сучасної освіти.

    ВідповістиВидалити
  18. Згодна з авторами статті що Інструменти STEM урізноманітнять навчальний процес та унаочнять знання, тим самим зроблять їх більш доступними для розуміння та запам’ятовування. Дякую за цікаву статтю, корисну інформацію, адже тема справді актуальна та заслуговує на увагу.

    ВідповістиВидалити