Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Наталія КАЛІЧ

9 коментарів:

  1. Наталіє Володимирівно, дякую вам за статтю. Переконана, що наданий вами короткий, але дуже змістовний огляд програм, онлайн сервісів та інших ресурсів, які ви використовуєте в повсякденній роботі, може стати в пригоді як молодим вчителям, так і колегам з чималим досвідом роботи. Погоджуюсь з вашою думкою, що вплив діджиталізації на освіту допомагає покращити навчання, як для здобувачів освіти, так і для вчителів, а також для інших людей, залучених до цього процесу.

    ВідповістиВидалити
  2. Сьогодні цифрові технології стають дійсно багатофункціональним засобом навчання та необхідністю нашого життя, тому стаття дуже актуальна та повчальна. Діти дуже швидко адаптуються і живуть в інформаційному просторі. Це наша реальність і необхідність, яка примушує змінюватися і крокувати разом із сучасністю. Рекомендації, які містить стаття, допоможуть контролювати, та урізноманітнювати процес навчання,

    ВідповістиВидалити
  3. Підтримую думки моїх колег про актуальність та значимість статті. Нова діджитал реальність- невід'ємна частиною нашого життя. Застосування «цифрових» технологій в освіті – наразі одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. Вони дозволяють інтенсифікувати освітній процес, збільшити швидкість та якість сприйняття, розуміння та засвоєння знань Використання сучасних девайсів на уроках дає можливість мотивувати учнів до пізнавальної діяльності

    ВідповістиВидалити
  4. Віра Левицькасічня 08, 2024

    На сьогоднішній день цифрові технології стали необхідним елементом освітнього процесу в початковій школі, адже вони дозволяють покращити якість навчання та зробити його більш доступним та цікавим для учнів. Цифрові технології сприяють
    вирішенню таких завдань, як посилення інтенсивності освітнього процесу, підвищення мотивації учнів та ведення моніторингу їхніх успіхів і невдач.Тому я згодна з Наталією Володимирівною, що цифрові технології стають багатофункціональним засобом навчання.

    ВідповістиВидалити
  5. Розвиток інформаційних технологій спричиняє розробку нових інструментів навчання і робить навчальний процес більш ефективним. Основними векторами розвитку освіти є:
    *Швидкість – навчання йде в ногу з часом, адже звичайне накопичення знань давно втратило свою актуальність.
    *Ентузіазм і мотивація – основні принципи сучасної освіти, де учителі стають координаторами, направляючи учнів в онлайн- і офлайн-режимі.
    *Доступність матеріалів в режимі реального часу, що спрощує процес отримання нових знань.
    *Міждисциплінарний контент – об'єднання знань з різних сфер життя.
    Завдяки новим інструментам, учителі можуть спілкуватися зі здобувачами освіти через мобільні додатки, соцмережі і хмарні технології. Наприклад, учитель проводить перевірку знань учнів не традиційним способом за допомогою ручки і паперу, а в електронному форматі за допомогою електронних форм, тестів. Таким чином, можна оперативно отримати і обробити інформацію. тому вважаю, що цифрові технології допомагають вчити не просто більше, але і краще. Також у своїй педагогічній діяльності використовую безкоштовну платформу для навчання в ігровій формі Kahoot, яка підходить для будь-якого навчального предмета і будь-якого віку. Використовую Kahoot в освітньому процесі з метою:
     Перевірки розуміння навчального матеріалу;
     Отримання/надання зворотного зв’язку на протязі всього учбового процесу;
     Корекція знань і планування роботи на основі отриманих результатів;
     Проведення дискусій;
     Проведення анкетування;
     Проведення голосування.
    Тому також вважаю, що діджиталізація освітнього процесу підвищує мотивацію навчання. Крім того педагогічний вплив переходить від авторитарного до демократичного.

    ВідповістиВидалити
  6. Штефан А.В.січня 11, 2024

    Чудова ,пізнавальна стаття.Діджиталізація покликана спростити наше життя.Сьогодні цифровий світ потрібен кожному.Інтерес до навчання - головний фактор успішності. А пробудити цей інтерес можна завдяки розвитку інформаційних технологій. Дійсно,діджиталізація розширює можливості освітнього процесу, забезпечує ефективність освіти,готує учнів до життя в інформаційному просторі.Бажаю успіхів і вдячних учнів!

    ВідповістиВидалити
  7. Дякую Наталії Володтмирівні за змістовний екскурс у світ сучасних технологій і засобів навчання. Дійсно, реалії сьогодення змушують усіх учасників навчального процесу оволодіти комп'ютерними технологіями. Знання та практичні навички полегшуть підготовку вчителя до уроку, підвищують ефективність навчання здобувачів освіти. На мій погляд, найголовніше в роботі вчителя - це уміння збалансувати використання цифрових засобів, не перетворюючи навчальний процес у гонитву за сучасними трендами.

    ВідповістиВидалити
  8. Використання цифрових технологій дає можливість творчої свободи учасникам навчального процесу. Погоджуся з автором статті, що цифрові технології стають багатофункціональним засобом навчання. Їх використання надає можливість адаптуватися і жити в інформаційному просторі, залучає дітей до інформаційної культури та допомагає в навчанні. Бажаю творчих успіхів вам Наталія!

    ВідповістиВидалити
  9. Дякую Наталії Володимирівні за детальний опис цифрових освітніх ресурсів, їх недоліків та сильних сторін. Дійсно, їх використання допомагає вчителю додатково вмотивовувати учнів, урізноманітнювати уроки та робити їх більш ефективними на всіх етапах, орієнтованими на запити сучасних здобувачів освіти. Бажаю подальших успіхів у роботі.

    ВідповістиВидалити