Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Анна СОЙЧЕНКО

5 коментарів:

  1. Дякую Анні Миколаївні за цікаву та змістовно наповнену статтю. Цікавою є думка про досягнення гедонізму – як складової сучасної освіти, що дозволяє дитині не страждати, а насолоджуватися від навчання. Раджу колегам детально ознайомитися зі статтею педагогині ліцею "Європейська освіта".

    ВідповістиВидалити
  2. Людмила Журавльовасічня 09, 2024

    Стаття розкриває одне з актуальних питань сучасної освіти, про переваги і виклики діджиталізації у початковоій освіті та як впливає діджиталізація на становлення особистості молодшого школяра, його життєві орієнтири та соціальні цінності. Дякую за розкриття теми.

    ВідповістиВидалити
  3. Діджиталізація початкової освіти має потенціал для позитивного впливу на становлення особистості молодшого школяра. Однак, важливо використовувати цифрові технології в розумних межах і враховувати їхні потенційні негативні наслідки. Дякую за статтю. Гапона Ганна

    ВідповістиВидалити
  4. Погоджуюсь з думкою авторки статті, що становлення ціннісних орієнтирів молодшого школяра тісно пов’язано із формуванням у нього інформаційно-цифрової компетентності. Звідси можна сказати, що актуальність даного питання має місце в сучасному освітньому середовищі. Дякую, Вам, Анно Миколаївно, за таку потрібну статтю.

    ВідповістиВидалити
  5. Алла Платонсічня 21, 2024

    Дякую, пані Анна, за цікаву статтю, автор розкриває питання про необхідність сприяти усвідомленню учнями цінності часу, це особливо важно під час роботи з цифровою інформацією.Успіхів у роботі!

    ВідповістиВидалити