Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Валентина КОШОЛАП

6 коментарів:

  1. Дякую пані Валентині за цікавий досвід, адже поєднуючи переваги технології з важливістю людської взаємодії, AR Book забезпечує більш збалансований та ефективний навчальний процес; AR-технології роблять уроки для учнів якісними та цікавими. Успіхів)))

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую! Дуже цікава стаття! Надихнулася досвідом автора, візьму на озброєння, думаю що АR-технології допоможуть зацікавити учнів.

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую Валентині Валентинівні за змістовну статтю, у якій чітко доведено ефективність використання доповненої реальності на уроках з метою підвищення ефективності навчання. Бажаю творчих злетів та натхнення!

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую, пані Валентино, що ділитеся цікавим та корисним досвідом. У статті розкрито як переваги навчання з використанням АR-технологій, так і недоліки. Впевнена, що дітям дуже цікаво навчатися у Вас. Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  5. Повністю погоджуюсь з пані Валентиною. Сьогодення вимагає від нас більше приділяти уваги технології доповненої реальності. За допомогою технології AR можна створювати змішане навчальне середовище й робити шкільне життя насиченим і цікавим як для учнів, так і для вчителів. Дякую пані Валентині за статтю.

    ВідповістиВидалити
  6. Досвід використання експериментів у доповненій реальності та інтерактивного помічника AR Book висвітлений у статті, представляє інноваційний підхід до навчання, що може суттєво покращити якість освітнього процесу. Погоджуюсь, що засоби доповненої реальності дозволяють перенести традиційні експерименти у віртуальне або розширене середовище, що відкриває широкі можливості для зрозумілого та цікавого вивчення наукових концепцій. Дякую пані Валентині за актуальність розкритої теми.

    ВідповістиВидалити