Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Інна ЩЕПКІНА

27 коментарів:

  1. Згодна з колегою - дуже ефективно на уроці використовувати поєднання традиційних та інноваційних методів навчання. Залежно від теми, рівня підготовки, мети уроку, вчитель використовує саме ті форми, які дадуть найкращій результат.
    . А для цього потрібно самовдосконалення і знання в області цифрових технологій, інноваційних процесів освіти. Дякую за цікаву інформацію.

    ВідповістиВидалити
  2. Стаття відображає необхідність впровадження інновацій у систему освіти для підвищення ефективності навчання, чітко окреслює значущість використання інноваційних технологій при навчанні української мови та літератури.
    Автор акцентує увагу на використанні ігор, мультимедійних ресурсів та проектних технологій, що робить викладену інформацію корисною для вчителів, які прагнуть розвивати творчий підхід та особистісно орієнтоване навчання.

    ВідповістиВидалити
  3. Любов Полуденьсічня 08, 2024

    Актуальна стаття. Автор ознайомила з використанням елементів інноваційних технологій в поєднанні з традиційними засобами навчання. Окреслила важливість мультимедійних засобів для кращого засвоєння нового матеріалу і активізації пізнавальної діяльності учнів.

    ВідповістиВидалити
  4. У статті тема дослідження є актуальною і важливою.
    Використовуючи різноманітні форми та методи роботи, а також доповнюючи їх новаторськими підходами, можна викликати глибокий інтерес у дітей до навчального матеріалу та активізувати їхню пізнавальну активність.
    Погоджуюсь з колегою, що ключовою фігурою все одно залишається вчитель!
    Шаную Вашу діяльність та бажаю подальших творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
  5. Тетяна Кондратенкосічня 09, 2024

    Використання мультимедійних технологій та методів навчання в умовах сьогодення актуально. Автор наголошує на поєднанні інноваційних та традиційних технологій, і це , безумовно, так. Творчих успіхів Вам, Інна Олександрівна!

    ВідповістиВидалити
  6. Стаття є актуальною та своєчасною. Автор аргументує доцільність використання в класі елементів інноваційних методик навчання, які створюють умови для кращого засвоєння нового матеріалу і активізації пізнавальної діяльності учнів.

    ВідповістиВидалити
  7. Стаття відображає актуальність сьогодення. Сучасний вчитель повинен володіти певним рівнем інформаційної та цифрової компетентності, щоб ефективно використовувати цифрові технології під час своєї роботи та навчання (самоосвіта). Поділяю думку Інни Олександрівни, що завдання, які подаються в підручниках, не завжди сприяють зацікавленню учнів у вивченні української мови. Для зацікавлення школярів цим предметом слід уникати монотонності та використовувати нетрадиційні методи, слід ставити перед собою мету зробити урок не лише пізнавальним, інформативним, але й цікавим.
    Дякую за цікаву статтю. Бажаю сміливо втілювати у життя усі свої мрії.

    ВідповістиВидалити
  8. Погоджуюся, що сьогодні використання інноваційних технологій дуже актуальне і спрямоване не лише на поповнення знань учнів з української мови та літератури, а й на розвиток навичок самостійного вирішення практичних завдань і посилення пізнавальної активності здобувачів освіти. Сучасній школі потрібний учитель, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови розумного поєднання традиційних та інноваційних форм і методів навчання. Дякую авторці за змістовну статтю! Бажаю творчих успіхів та натхнення!

    ВідповістиВидалити
  9. Мирослава Кукурілосічня 15, 2024

    Всі педагоги розуміють: щоб освітній процес зробити максимально ефективним, потрібно використовувати цифрові технології, щоб викликати глибокий інтерес в учнів до навчального матеріалу, активізувати їхню пізнавальну активність, необхідно застосовувати новаторські підходи. Я згодна з авторкою статті і бажаю їй успіху у подальшій роботі!

    ВідповістиВидалити
  10. Пыдтримую автора статті. Цифрова грамотність учителя в першу чергу необхідна для добору важливого і цікавого для учнів контенту для вивчення української мови та літератури. Бажаю наснаги в роботі!

    ВідповістиВидалити
  11. Використання педагогом інноваційних технологій навчання на уроках української мови та літератури створює умови для кращого засвоєння нового матеріалу та активізації пізнавальної діяльності учнів.
    Погоджуюсь, що найбільш ефективною формою навчання дітей з інтелектуальними порушеннями є поєднання сучасних технологій із традиційними засобами.
    Інно Олександрівно, бажаю Вам творчих успіхів та натхнення!

    ВідповістиВидалити
  12. Підтримую автора статті. Поєднання сучасних технологій із традиційними - дуже важливо. Робота вчителя складається з постійного саморозвитку та пошуку нових форм проведення уроку. Успіхів Вам!

    ВідповістиВидалити
  13. Царенко Аннасічня 19, 2024

    Дуже цікава та змістовна стаття. Тема актуальна та є повністю розкрита в статті

    ВідповістиВидалити
  14. Дякую за інформативну статтю про використання інноваційних технологій! Ваші ідеї та поради стануть корисними в роботі.

    ВідповістиВидалити
  15. Вдало розкрита тема використання інноваційних технологій на уроках. Погоджуюсь з автором статті, що гра – дієвий засіб активізації пізнавальної діяльності учнів. Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити