Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Тетяна ФЕДОРЧЕНКО

26 коментарів:

  1. Стаття відображає важливі аспекти впровадження інформаційних технологій у сучасну освіту. Окреслює, як цифрові інструменти стають необхідною частиною навчального процесу, зокрема в умовах пандемії та воєнного стану.
    Особливу увагу автор приділяє важливості інклюзивної освіти та підкреслює, що інформаційні технології сприяють успішній взаємодії дітей з різними здібностями.
    Стаття є актуальною та аргументує необхідність інтеграції інформаційних технологій у всі сфери життя та освіти.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую за коментар та підтримку такої необхідної проблеми, адже діти різні. а право на освіту мають однакові.

      Видалити
  2. Автор розкриває актуальні питання розвитку цифровізації інклюзивної освіти. Інклюзивна освіта стрімко набирає обертів розвитку. Звичайно це сприяє всебічному розвитку дітей. Проте наша країна переживає складні часи і в свою чергу освіта отримає нові завдання для налагодження освіти. Цифрові технології дозволяють зберегти рівень освіти в країні та продовжити розвивати інклюзивну освіту. Дякую автору за змістовну інформацію. Бажаю наснаги та творчості в подальшій роботі.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую за відгук і професійну підтримку даного питання. Адже інклюзивна освіта також змінювалася під час пандемії та воєнного стану в Україні. Цифрові технології стрімко увійшли в життя дітей з особливими освітніми потребами.

      Видалити
  3. Життя в цифрову епоху викликає нагальну потребу у кожної, без виключення, людини адаптуватися до використання сучасних цифрових технологій. Формування усвідомленого ставлення учнів до необхідності навчання впродовж життя як форми підвищення власної цифрової компетентності та формування в них мотивації до саморозвитку вкрай актуально для здобувачів освіти, що мають особливі освітні потреби для їх професійної і життєвої самореалізації.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Пані Марино, дійсно ми формуємо в педагогічних працівників усвідомлене ставлення до необхідності навчання впродовж життя як форми підвищення власної цифрової компетентності

      Видалити
  4. Світлана Цебасічня 10, 2024

    Автор статті розглядає досить актуальне питання впровадження інформаційних технологій в інклюзивній освіті. Тетяна Іванівна ознайомила зі спеціальними програмами та засобами інформатизації навчання дітей з особливими освітніми потребами. Адже дуже важливо таким учням мати рівний доступ до освітніх послуг та повноцінного життя.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Діти з особливими освітніми потребами, завдяки педагогам корекційної роботи, вчителів початкової школи, вчителів - предметників мали рівний доступ до освітніх послуг та отримувати психологічну, соціальну, медичну підтримку.

      Видалити
  5. Тетяна Іванівна в своїй статті вдало окреслила актуальність впровадження інформаційних технологій в освіті як допоміжного засобу у навчанні дітей з особливими освітніми потребами.Адже, саме формування усвідомленого ставлення учнів до необхідності навчання впродовж життя як форми підвищення власної цифрової компетентності та формування в них мотивації до саморозвитку вкрай актуально для здобувачів освіти, що мають особливі освітні потреби для їх професійної і життєвої самореалізації.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Самореалізація дітей з особливими освітніми потребами є однією з ключових освітніх завдань української школи. Тому педагоги корекційної роботи допомагають таким дітям впевнено ввійти в професійний та життєвий соціум.

      Видалити
  6. Тетяна Горбуновасічня 10, 2024

    В статті висвітлено актуальне в умовах цифровізації освіти питання та показано можливості використання мережевих інтерактивних технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах НУШ. Тетяна Іванівна наголошує на важливості інформаційно-комунікаційних технології у підтримці інклюзивної освіти як одиного з ефективних інструментів розвитку, виховання та навчання учнів з особливими освітніми потребами. Вона знайомить з деякими з спеціальних програм та проєктів, покликаних допомогти інклюзивним дітям опанувати сучасні методи комунікації. На мою думку можливість створення належних умов для надання освітніх послуг особам з ООП є дуже цінною в реаліях сьогодення.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Педагоги корекційної роботи вдало володіють ефективним інструментарієм сучасних методик комунікацій. Тому їм це допомагає у проведенні корекційних занять з дітьми з особливими освітніми проблемами.

      Видалити
  7. Погоджуюсь із автором статті, що використання інформаційних технологій є вимогою часу у сфері освіти і необхідністю при запровадженні інклюзивного навчання, адже діти з особливими освітніми потребами змушені користуватись допоміжними приладами у процесі навчання. ІКТ дозволяють школярам з особливими потребами повноцінно включатися в освітній процес та розвивати прийнятні для них індивідуальні освітні стратегії.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Вчитель самостійно підбирає ту освітню стратегію, яка найкраще допоможе дитини здобути освітні послуги. Це залежить від нозології дитини та її можливостей. Дякую вам за відгук!

      Видалити
  8. Стаття є цікавою та актуальною. Адже застосування в корекційно-освітньому процесі спеціалізованих комп'ютерних технологій дозволяє підвищити ефективність корекційного навчання дітей з ООП , а значить підготувати учнів до дорослого життя. Дякую за корисну інформацію.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Пані Інно. дякую за відгук! Ви є успішним практиком у впровадженні комп'ютерних технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами!

      Видалити
  9. Ганна Запорожецьсічня 15, 2024

    Дуже добре, що в епоху цифровізації, створюються застосунки, які допомагають людям з ООП адаптуватися до життєвих реалій та відчувати себе повноцінними членами спільноти.

    ВідповістиВидалити
  10. Панні Ганно, дякую за відгук! Деякі застосунки та платформи, які ми використовуємо у своїй роботі, надають здобувачам освіти ґрунтовний спектр знань та практичних умінь в корекційно-розвивальній роботі дітей з вадами мовлення.

    ВідповістиВидалити
  11. Пані Тетяно актуально і влучно розкрила цю тему. ІКТ дозволяють дітям з особливими потребами повноцінно включитися в освітній процес та розвивати прийнятні для них індивідуальні освітні стратегії. Щербина Олена.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Пані Олено, дякую за відгук! Сьогодні одне із головних завдань корекційної освіти це індивідуалізація освітньої траєкторії кожної дитини. яка має особливі освітні потреби!

      Видалити
  12. Організація якісного інклюзивного освітнього середовища - одне із пріоритетних завдань Нової української школи. Тому, погоджуюся з думкою колеги, що інформаційно-комунікаційні технології у підтримці інклюзивної освіти – це один з ефективних інструментів розвитку, виховання і навчання учнів з особливими освітніми потребами. Окрім зазначеного, надзвичайно важливою є також проблема готовності самих педагогів до розроблення інноваційних методів, оновлення існуючих підходів для реалізації інклюзивної освіти з використанням ІКТ. Дякую пані Тетяні за актуальність висвітленої теми. Запропонована робота цікава, заслуговує на увагу колег.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую за відгук! Дійсно, плануючи методичну роботу на 2024 року, звертаємо увагу і плануємо заходи щодо готовності самих педагогів до розроблення інноваційних методів, форм вибору в дистанційних платформ.

      Видалити
  13. Дякую за цікаву статтю! Використання інформаційних - комунікативних технологій є важливим аспектом роботи корекційного педагога.

    ВідповістиВидалити
  14. Погоджуюсь з Тетяною Іванівною, що цифрові технології мають великий потенціал для покращення інклюзивної освіти в умовах Нової української школи. І беззаперечним є те, що їхня успішна імплементація вимагає комплексного підходу, включаючи технічну підготовку, розробку відповідних програм та платформ, а також активну участь педагогів та інших учасників освітнього процесу. Бажаю успіху в реалізації запланованих Вами проєктів!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Пані Оксано. дякую за відгук та підтримання проєктів, які запланували на 2024 рік!

      Видалити