Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Лілія БРОДЕЦЬКА, Яніна БОРЩЕВА

20 коментарів:

  1. Дякую авторам за змістовну та сучасну тему статті. Дійсно в сучасному світі онлайн навчання стало одним із важливих напрямків спілкування. Тому сучасні здобувачі освіти мають вміти, знати та користуватись правилами етикету не тільки в офлайн режимі навчання, а й під час дистанційного.

    ВідповістиВидалити
  2. Катерина Мальщукова. Ця стаття дуже актуальна, особливо в контексті сучасної дистанційної освіти. Вона прозоро і систематично розглядає проблему етикету онлайн-спілкування між педагогами, учнями та батьками, надаючи чіткі інструкції щодо встановлення правил і норм для побудови ефективного освітнього процесу. Ця стаття безперечно є корисною для всіх учасників навчального процесу, оскільки вона допомагає уникнути конфліктів і сприяє підвищенню продуктивності у навчанні.

    ВідповістиВидалити
  3. У сучасних реаліях життя тема онлайн-спілкування дійсно потребує вивчення та висвітлення, як зазначили авторки статті. Всі учасники освітнього процесу потребують чітких та прозорих правил для ефективної комунікації у новому форматі. Вчителі можуть взяти за основу правила, запропоновані у статті.

    ВідповістиВидалити
  4. Беззаперечно погоджуюсь з думкою авторів статті, що онлайн-спілкування є значущим елементом комунікації у сучасному світі, що не може не брати до уваги вчитель. Знання правил онлайн-етикету дійсно допоможе побудувати ефективне та результативне спілкування при дистанційному навчанні.

    ВідповістиВидалити
  5. Стаття має велике значення, розглядаючи концепцію діджитал-етикету та його вплив на цифрове спілкування в освітньому середовищі, окреслює ключові принципи та вимоги, а класифікація цифрового етикету вказує на різні аспекти використання етикету в електронній пошті, чатах, соціальних мережах та відеодзвінках.
    Автор підкреслює, що діджитал-етикет сприяє не лише професійному розвитку, але й збереженню психологічного здоров'я в умовах дистанційного навчання.

    ВідповістиВидалити
  6. Спілкування завжди було важливим елементом суспільного життя, а, особливо, - освіти. У час швидкого розвитку комунікаційних технологій, порушення правил кібербезпеки дуже важливо мати навички онлайн - спілкування. Авторки статті дають вдалі поради щодо формування комунікативних здібностей у здобувачів освіти.

    ВідповістиВидалити
  7. Дякую авторкам статті за важливу тему сьогодення. Питання етикету онлайн-спілкування є досить актуальним. Можливо, ці правила будуть змінюватися, адже все більше і більше онлайн-спілкування набуватиме популярності. Колеги дають обґрунтовані поради щодо комунікації в мережі для здобувачів освіти.

    ВідповістиВидалити
  8. Настасія Щорбасічня 11, 2024

    Дякую авторкам статті за розкриття актуальної теми. Повністю погоджуюся з тим, що під час дистанційного навчання, коли здобувачі освіти й вчителі просторово знаходяться на відстані один від одного, дуже важливо дотримуватися правил етикету онлайн-спілкування для того, щоб ефективним та результативним було навчання.

    ВідповістиВидалити
  9. Дякую авторкам за розкриття теми сьогодення. Згодна, що питання етикету онлайн-спілкування є досить актуальним, а також що досвід та час дозволяють визначити найкращий перелік правил для комфортного та ефективного спілкування під час онлайн-уроків.

    ВідповістиВидалити
  10. Фесенко Наталія

    ВідповістиВидалити
  11. Юлія Рябокінь
    Дякую авторкам статті! Дуже актуальна стаття! Успіх навчання в Інтернеті залежить не тільки від навчальних матеріалів курсу, а також і від якості інформаційно-освітнього середовища, а також багато в чому від уміння вчителя спілкуватися з учнями, і навпаки. У статті багато корисної інформації. Бажаю авторкам статті професійного розвитку та успіхів!

    ВідповістиВидалити
  12. Погоджуюсь з авторками статті, що однією з проблем організації дистанційного навчання є дотримання усіма учасниками правил мережевого етикету. Інтернет спілкування - це теж показник культури, вихованості та освіченості і про це потрібно завжди пам'ятати.
    Основні правила етикету, надані в статті, можна використати як пам’ятку для учнів під час онлайн-уроку.

    ВідповістиВидалити
  13. Інна Базекосічня 11, 2024

    Дякую авторкам статті за цікавий та систематизований матеріал. Дійсно, упродовж останніх років з об'єктивних причин освітній процес суттєво змінився, а невпинний розвиток інформаційно-комунікаційних технологій допоміг освітянам організувати якісну взаємодію зі здобувачами освіти в дистанційному режимі. Безумовно, під час дистанційного навчання необхідно донести до здобувачів освіти та контролювати дотримання основ кіберетики. Вчасно сформовані у здобувачів освіти ключові навички безпеки й культури поведінки в Інтернеті - це запорука успішного уроку!

    ВідповістиВидалити
  14. Сергій Ласковськийсічня 12, 2024

    Дякую авторам статті за актуальність викладеного матеріалу.Не всім було легко і зручно перейти до віртуальної форми роботи, але більшість педагогів швидко змогли для себе оцінити її переваги. На жаль, є багато фахівців, які не завжди звертають увагу на те, що у цьому форматі слід дотримуватись певних вимог та визначених меж , щоб не виходити за межі загальноприйнятих правил етикету.

    ВідповістиВидалити
  15. Проблема етикету онлайн-спілкування під час дистанційного навчання дуже актуальна . Автори статті ретельно розглянули канали комунікації між педагогом, учнями та батьками. Ці правила онлайн-спілкування ефективні для організації освітнього процесу. Дякую авторам статті за актуальність викладеного матеріалу.

    ВідповістиВидалити
  16. Дякую за цікаву статтю! Автори статті дослідили процес комунікації між здобувачами остіти та учителем, і що важливо, між учителем і батьками. А розуміння учнями основ діджитал-етикету, справді, зможе зробити спілкування більш зрозумілим, комфортним, та результативним.

    ВідповістиВидалити
  17. Аліна Шевченкосічня 13, 2024

    Дякую авторам за статтю. Дійсно важлива та актуальна тема.
    Адже однією з проблем не лише дистанційного навчання є дотримання правил етикету під час спілкування між усіма учасниками навчально-виховного процесу. Автори статті особливу увагу приділили психологічним і педагогічним аспектам взаємодії вчителя та учнів у процесі дистанційного навчання. Дякую за поради та правила, які обов'язково використаю у своїй роботі!

    ВідповістиВидалити
  18. Стаття дуже актуальна, враховуючи реалії сьогодення! Дякую авторкам за цікаво та змістовно викладену інформацію. Дистанційний формат спілкування за допомогою месенджерів значно полегшує життя, а дотримання правил етикету є невід'ємним елементом комунікації між учасниками освітнього процесу. Адже без поваги один до одного, не можливе ні офлайн ні онлайн спілкування.

    ВідповістиВидалити