Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Олена АБРОСКІНА

16 коментарів:

  1. Щиро дякую за цікаву статтю! Дуже важливо, щоб онлайн-спілкування було цікаве, зручне і продуктивне!

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, пані Олені за цікавий матеріал статті, адже вивчення питання digital-етикету - актуальна тема, яка полягає в бажанні зробити віртуальний простір комфортним для себе та інших, і дотримання норм сучасної цифрової ввічливості постає перед нами не просто необхідністю писати лаконічно і без помилок, а стає новим стилем взаємодії, що не буде доставляти співрозмовникам зайвих незручностей, зробить спілкування ефективним, та заощадить час і сили. Успіху та подальших звершень)))

    ВідповістиВидалити
  3. Дуже цікава стаття! Питання, що розкрито у статті дуже актуальне у сучасному навчальному процесі.

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую авторові за доцільний матеріал статті! Повністю погоджуюсь з думкою, що потрібно обов’язково встановлювати правила спілкування не тільки під час онлайн-спілкування, а й офлайн також. Digital -етикет - це в першу чергу виховання навичок спілкування! Бажаю успіхів та розуміння у спілкуванні!
    Тетяна Крайня

    ВідповістиВидалити
  5. У своїй статті Олена Аброскіна аргументовано доводить актуальніість діджитал- етикету в процесі спілкування педагога з гуртківцями, наголошуючи, наскільки важливим є вміння керівника гуртка оперувати різними доступними цифровими ресурсами, перетворюючи онлайн-спілкування на успішний і цікавий процес організації гурткової роботи.

    ВідповістиВидалити
  6. Олена Аброскіна у статиі поради та цікаву інформація про освіту: спілкування онлайн, Пояснює, що таке ефективний e-learning і як жити за часів, коли традиційна гурткова робота поступово змінюється електронною.
    Олеся Гудименко.

    ВідповістиВидалити
  7. Сердечно дякую пані Олені за прекрасну змістовну статтю. Дослідження показує нам практичні шляхи реалізації викликів сучасного світу.

    ВідповістиВидалити
  8. Тетяна Горбуновасічня 09, 2024

    В статтті висвітлено важливе і актуальне в умовах цифрової трансформації освіти питання - діджитал-етикет як система правил та норм поведінки в цифровому середовищі. Пані Олена наголошує на необхідності дотримання діджитал-етикету, від якого залежить ефективність усього педагогічного процесу, так як він є основою комфортного дистанційного навчання для усіх учасників онлайн-спілкування. Також цікаво і корисно було ознайомитись з прикладами успішної діджиталізації під час проведення гурткових занять, якими поділився автор.

    ВідповістиВидалити
  9. Особисто мені стаття сподобалася тим, що вона є практичною та корисною. Авторка не просто наводить абстрактні правила діджитал-етикету, а й пропонує конкретні поради щодо їхнього дотримання. Ці поради можуть бути корисними як для учнів, так і для викладачів, які займаються дистанційним навчанням. Гапона Ганна.

    ВідповістиВидалити
  10. Стаття відповідає тематичному спрямуванню, має авторський підхід до вивчення означеної проблематики. На мою думку, авторка статті переконливо продемонструвала актуальність питання цифрового етикету та презентувала власний досвід комфортного спілкування користувачів Інтернету. Вважаю за потрібне щиро подякувати Олені Віталіївні за змістовну статтю, корисні поради та побажати творчих успіхів, незгасної енергії, мирного неба на рідній українській землі!

    ВідповістиВидалити