Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Ольга ПРОТАСОВ

5 коментарів:

  1. Навчання учнів початкових класів в умовах війни вимагає особливої уваги до індивідуальних потреб кожної дитини. Завдання вчителя полягає в тому, щоб знаходити і використовувати методи навчання, які найбільш відповідають індивідуальному рівню кожного учня. Цифрові технології сприяють самостійному навчанню і дають змогу учням повторювати декілька разів свою діяльність з різними комбінаціями.
    Автор статті розкрила найефективніші засоби, зокрема із досвіду своєї роботи, серед яких використання мультимедійних засобів, онлайн-консультації, онлайн- ресурси, тренувальні тести тощо. Їх ефективне використання сприятиме соціалізації учнів, їх індивідуальному розвитку, допомагає в розвитку пізнавальних та ігрових потреб.
    Цифрові технології можуть стати важливим інструментом для забезпечення безперервного та якісного навчання учнів початкової школи в умовах війни. Однак їх ефективне використання вимагає розв'язання ряду проблем, зокрема забезпеченням відповідними технічними пристроями, доступом до цифрових ресурсів у зручний час,зокрема дітей з ООП. Крім того важливо, на мою думку, поєднувати навчальні заняття із психологічними розвантажувальними заняттями із спеціалістами, які допоможуть учасникам освітнього процесу в збереженні ментального здоров'я.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за змістовну та корисну статтю. Дійсно, зрозуміла та цікава інформація про застосування методів в інклюзивному навчанні. ДЯКУЮ!

    ВідповістиВидалити
  3. У статті обґрунтовано актуальність проблеми застосування новітніх цифрових технологій в освітньому процесі інклюзивного освітнього середовища. Сучасні засоби ІКТ відкривають широкі перспективи для покращення якості та доступності освіти для осіб з особливими потребами. Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  4. Наталія Височинсічня 17, 2024

    Надзвичайно актуальна, корисна та інформативна стаття. Вона є важливим внеском у розуміння того, як цифрові технології можуть служити інклюзивній освіті та сприяти розвитку учнів з різними освітніми потребами.

    ВідповістиВидалити
  5. Дякую авторці за цікаву й корисну статтю, проблема застосування новітніх цифрових технологій в освітньому процесі інклюзивного освітнього середовища актуальна й для вчителів-предметників, які в подальшому працюватимуть із дітками з особливими потребами.

    ВідповістиВидалити