Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Катерина МАЛЬЩУКОВА

20 коментарів:

  1. Дякую автору за змістовно викладений матеріал статті та його актуальність у сучасному освітньому процесі. Дана стаття допомагає розглянути можливості педагога та показує переваги створення власного цифрового контенту для освітнього процесу. Вона висвітлює значення та вплив цифрового контенту на навчальний процес, зокрема, у сфері освіти.
    У статті проаналізовано різноманітні форми цифрового контенту, які можуть бути створені вчителями, такі як: відеоуроки, інтерактивні презентації, цифрові завдання та інші навчальні матеріали.

    ВідповістиВидалити
  2. Олена Єрьоменкосічня 08, 2024

    Дякую авторці за сучасний підхід до створення цифрового контенту вчителя засобами ШІ . Детальний аналіз. Приклади використання. Гарних знахідок і успіху.

    ВідповістиВидалити
  3. Згодна з авторкою статті, що традиційне навчання далеко позаду і неможливо залишатися на місці. Стаття має практичне спрямування. Візьму до свого відома деякі сервіси, які будуть корисними при створенні цифрового контенту до уроків. Дякую колезі за таку можливість.

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую автору за цікаву тему статті, та змістовний матеріал, адже, дійсно освітній процес не стоїть на місці, і задача педагога адаптуватись до потреб сучасних здобувачів освіти. Ми, вчимося розом з ними. Тому, буду використовувати матеріали статті на практиці, при створенні цифрових завдань до уроків.

    ВідповістиВидалити
  5. Стаття висвітлює важливі аспекти цифрової трансформації в освіті, які є вимогами сучасного освітнього середовища. Автор розкриває можливості використання штучного інтелекту в освіті та пропонує ряд рекомендацій та прикладів: генерації тестів та завдань, створення цифрового контенту, інтерактивних презентацій. Стаття орієнтована на сучасні технології та використання ШІ для покращення якості освіти, є цікавою та актуальною.

    ВідповістиВидалити
  6. Планування сучасного та цікавого і актуального для учня уроку вимагає неабияких затрат часу та зусиль від вчителя, тож добре що у сучасному світі штучний інтелект може допомогти з цим. Щиро дякую пані Катерині за такий корисний матеріал. Особисто для мене пропоновані сервіси є новими та цікавими, а за чіткими та доступними покроковими алгоритмами авторки безперечно опанувати платформи буде легко.

    ВідповістиВидалити
  7. Дякую автору за цікаву тему статті, та змістовний матеріал, адже, дійсно освітній процес не стоїть на місці, і задача педагога адаптуватись до потреб сучасних здобувачів освіти.

    ВідповістиВидалити
  8. Не можна не погодитися з усіма коментаторами. У час стрімкого розвитку цифрових технологій освіта, думаю, одна з перших галузей суспільства, яка на собі відчуває технологічну революцію, тому освітянин має швидко запровадити в своїй практиці цифрові "родзинки". Авторка вдало демонструє практичний матеріал, який можна використати на уроках усіх циклів.

    ВідповістиВидалити
  9. Дякую авторці статті за актуальний і необхідний матеріал. В епоху стрімкого розвитку технологій навчання, використання цифрового контенту стало не лише показником, а й ключовим елементом інформаційно-цифрової компетентності сучасного педагога. Пані Катерино абсолютно чітко окреслює той факт, що цифровий контент є ключовим елементом сучасної освіти, сприяючи індивідуалізації та підвищенню ефективності навчання через нові технології.

    ВідповістиВидалити
  10. Цілком погоджуюсь з авторкою статті, що професійний стандарт вчителя однією з професійних компетентностей визначає інформаційно-цифрову, складовою якої є, зокрема вміння ефективно, безпечно, з дотриманням етичних норм використовувати цифровий контент у власній педагогічній діяльності. Практичне спрямування статті дає можливість педагогу використовувати безкоштовні сервіси для створення власного цифрового контенту.

    ВідповістиВидалити
  11. Настасія Щорбасічня 11, 2024

    Авторка у своїй статті розглянула можливості та переваги створення вчителями власного цифрового контенту для освітніх цілей. Цінною є покрокова інструкція генерування онлайн-тестів за допомогою штучного інтелекту, а також сервіс Gamma для створення презентацій до уроків. Дякую пані Катерино за практичний матеріал, який обов'язково спробую використати в роботі.

    ВідповістиВидалити
  12. Юлія Рябокіньсічня 11, 2024

    Дуже цікава стаття! Саме використання цифрових технологій у освітньому процесі робить урок цікавішим а також надає більших можливостей учням здобувати нові знання, розвиває особистісні та соціальні навички; учні розвиваються творчо та стають більш впевненішими у собі, починають розуміти складні ідеї , у них виробляються навички для практичного застосування у сучасному інформаційному середовищі та віртуальному просторі. Бажаю творчих досягнень у роботі!

    ВідповістиВидалити

  13. (Наталія Фесенко) Дякую авторці за сучасний підхід до створення цифрового контенту вчителя. Дуже цікаво та доступно пояснена у статті про цифрову трансформацію освітнього процесу, яка є сьогоденням. Гарно продемонстровано фото робіт, де можна використовувати у своїй роботі. Бажаю подальших успіхів!

    ВідповістиВидалити
  14. Лілія Бродецькасічня 11, 2024

    Дякую авторці за статтю, яка розглядає сучасні проблеми освіти та засоби організації навчального процесу в умовах пандемії, війни та одначасного стрімкого розвитку технологій. Погоджуюся, що штучний інтелект може полегшити та пришвидшити процес підготовки вчителя до уроку. Катерина Вікторівна креативно підходить до своєї роботи, що демонструє під час створення власного цифрового відео контенту. Тому бажаю їй подальших творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
  15. Сергій Ласковськийсічня 12, 2024

    Дякую автору статті за сучасний підхід до освітнього процесу.Ваш досвід і поради беремо на озброєння...

    ВідповістиВидалити
  16. Інна Базекосічня 12, 2024

    Дякую за авторці за цікаву статтю. Катерина Вікторівна підкреслює, що власний контент має різноманітні освітні матеріали та сприяє ефективному навчанню. Погоджуюся, що цифровий контент допомагає інтегрувати технології в освітній процес, розвиває гнучкість та готовність до самовдосконалення, а також сприяє розвитку інформаційно-цифрової компетентності у здобувачів освіти.

    ВідповістиВидалити
  17. Дякую авторці за статтю. Катерина Вікторівна розглядає інструменти та програми, що допомагають вчителям в створенні цифрового контенту, включаючи платформи для створення відео-, редактори тестів, інтерактивні сервіси для створення презентацій. Це суттєво допоможе в роботі.

    ВідповістиВидалити
  18. Дякую авторці статті, так як цифровий контент є важливою складовою сучасної освіти,а нові технології сприяють персоналізації та покращенню навчання. Інтерактивність і доступність цифрового контенту може допомогти мотивувати учнів до навчання і створити більш ефективні умови для їхнього розвитку. Тому вважаю, що дана стаття є актуальною в наш час.

    ВідповістиВидалити
  19. Аліна Шевченкосічня 14, 2024

    Важливо та актуально! Дійсно створення власного цифрового контенту засобами штучного інтелекту відкриває нові можливості для організації цікавих уроків. Автор продемонструвала корисні веб-ресурси з цифрової освіти та алгоритм роботи з популярними цифровими інструментами для створення освітнього контенту на основі штучного інтелекту. Дякую Вам, пані Катерино, за цікавий, корисний матеріал.

    ВідповістиВидалити
  20. Дякую авторці за те, що ділиться власним досвідом. Погоджуюсь, що сучасні цифрові технології є дієвим засобом організації пізнавальної та творчої діяльності, комунікації і співпраці учасників освітнього процесу. Розвиток цифрової компетентності педагогів – надважливе завдання навчального закладу. Дякую за корисну статтю!

    ВідповістиВидалити