Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Людмила СІМОКОП

19 коментарів:

  1. Мальщукова Катерина. КЗ " Великобалківська гімназія". Ця стаття важливо висвітлює суттєвість цифрової майстерності у сфері освіти. Вона чудово розкриває переваги використання власного цифрового контенту та акцентує увагу на ролі цифрових інструментів у трансформації навчального середовища. Розглянуті аспекти сприяють покращенню педагогічної практики та забезпечують підготовку сучасних вчителів до викликів цифрової епохи.

    ВідповістиВидалити
  2. Оксана Сінченко. Згодна з автором статті. Зараз як ніколи педагоги повинні володіти цифровою майстерністю. Адже діти яких ми виховуємо - це діти нового цифрового покоління. Їх важко вразити. І задача вчителів тримати такий курс, який має бути вище та сучасніше за ті методи до яких ми звикли. Тільки тоді буде якість освіти і насолода від своєї діяльності.

    ВідповістиВидалити
  3. Цифрова грамотність - це тренд сучасної освіти. Ще донедавна ми мріяли опанувати Google. Потім вчилися користуватися іншими інструментами. Зараз потреба вже іншого рівня, це створення власного контенту, який є показником якості, сучасності та професійності вчителя. Матеріали статті мають актуальність. Дякую автору.

    ВідповістиВидалити
  4. Стаття сподобалась. Видно, що автор є компетентним спеціалістом у цифрових технологіях. Людмило Іванівно, слідкую за вашими роботами та дякую за завжди якісний та корисний матеріал, який ви надаєте педагогам для роботи.
    Тетяна Овчаренко.

    ВідповістиВидалити
  5. Козуб Олена Вікторівна. Згодна з попереднім коментарем. Також хочу подякувати Вам за роботу і допомогу у освоєнні цифрового середовища. Стаття чудова та змістовна! Успіхів Вам у роботі!

    ВідповістиВидалити
  6. Дійсно, сучасна взаємодія людини в цифровому просторі відмінна від взаємодії минулих часів. Це безпосередньо пов’язано з інноваціями на технологічному рівні: розширенням сфери застосування цифрових рішень і сервісів, доступністю гаджетів, інтенсивним розвитком соціальних медіа. Природно, що все це впливає на зміну стилю міжособистісної та комунікативної взаємодії людини будь-якого віку. Погоджуюсь з думкою автора про те, що наявність у сучасної людини цифрової компетентності є обов′язковою умовою комфортного існування в соціумі, а її формування є одним з найважливіших завдань системи освіти. Важливого значення набуває і бачення проблем організації виховного впливу на дітей і молодь у цифровому просторі та засобів їх вирішення. Тож, необхідність людині будь якого віку адаптуватися до нових технологій цифрового середовища активізує освітню парадигму щодо навчання упродовж життя як форми підвищення власної цифрової компетентності, саморозвитку, професійної і життєвої самореалізації. Підтримую переконання пані Людмили, що місія сучасної освіти полягає у тому, щоб допомогти кожній людині комфортно почуватися в цифровому суспільстві.

    ВідповістиВидалити
  7. Тетяна Горбуновасічня 09, 2024

    В статті висвітлено актуальне питання - цифрова майстерність педагога, а також її ключові аспекти в умовах цифровізації освіти. Людмила Іванівна підкреслюює роль педагогічного працівника в трансформації сучасного освітнього простору - створенні стимулюючого навчального середовища, на яке орієнтована система освіти.

    ВідповістиВидалити
  8. Цифровізація, цифрова компетентність - ці поняття увійшли в наше життя стрімко та так же швидко і укорінилися. Вже неможливо уявити життя без технологій. І дуже тішить, що сьогодні для нас не є проблемою їх використання. Більш того, ми вже самі рухаємо освіту у цьому напрямку, самі створюємо необхідний контент. Педагоги стали одними із перших, хто кинув виклик інноваціям. І я вважаю, що гідно його витримують. Автор вдало висвітлила роль цифрової грамотності у професійному розвитку. Людмило Іванівно, успіхів Вам! Ціную ваш професіоналізм та готовність завжди допомогти.

    ВідповістиВидалити
  9. Світлана Цебасічня 10, 2024

    Автор статті розглядає важливість впровадження електронних технологій в освітній процес. Людмила Іванівна проаналізувала роль цифрової майстерності для професійного розвитку педагога, потребу в створенні та використанні власного цифрового контенту, готовності педагогів до інновацій та змін в освітньому середовищі.

    ВідповістиВидалити
  10. Автором піднята важлива тема, а саме цифрова трансформація освітнього середовища та роль педагога у цій трансформації. Сьогодення створює такі умови, що бути осторонь від цього процесу неможливо. А для цього безумовно потрібна постійна самопідготовка та саморефлексія своєї діяльності. Пані Людмилі дякую за запропонований матеріал і вдалу назву – Від крейди до кліків… Точно та сучасно

    ВідповістиВидалити
  11. Олена Кушнір. Згодна з попереднім коментарем. Назва вдало підібрана до теми та змісту. Цифрова трансформація освіти – це явище, яке ми повинні прийняти та прикладати зусиль з його вдосконалення. А це можливо лише за умови неперервного розвитку вчителя. Адже лише компетентний фахівець зможе використовувати онлайн-середовище ефективно та наповнювати його своїм контентом.

    ВідповістиВидалити
  12. В умовах дійсності саме цифрові технології дають змогу не зупиняти навчання, а безпечно продовжувати його в дистанційному або змішаному форматі. Тому сьогодні цифрова грамотність для вчителя є пріоритетом. Цілком погоджуюсь з авторкою статті, що цифрові компетентності – це основні складові, без яких неможливо уявити ефективну роботу сучасного вчителя.

    ВідповістиВидалити
  13. Автор статті логічно і послідовно аналізує процес саме від крейди на дошці до сучасного викладання в освітньому процесі, використовуючи цифровий простір. Дійсно, цифрова епоха вимагає від педагогічних працівників досконалого рівня майстерності, що не лише актуалізує сам навчальний процес, але і визначає подальші шляхи розвитку освіти загалом.

    ВідповістиВидалити
  14. Стаття добре аргументована і висвітлює позитивний вплив цифрової майстерності на підвищення якості освіти. Важливо, що автор розглядає не лише технічні аспекти, а й педагогічні вимоги до використання цифрових засобів. Ця публікація слугує важливим внеском у розуміння та підтримку трансформації освітнього простору в контексті цифрового розвитку.

    ВідповістиВидалити
  15. Юлія Рябокіньсічня 15, 2024


    Дуже цікава і змістовна стаття! Тема є дуже актуальна у наш час. Адже, сучасні діти потребують абсолютно нового підходу у навчанні. І використання цифрових технологій дає вчителеві можливість проводити уроки більш динамічно, емоційно, насичено та ефективно. Тому, всім нам слід навчитися створювати інтерактивний та мультимедійний контент. Дякую за цікаву статтю. Бажаю творчих успіхів.

    ВідповістиВидалити
  16. Ірина Левченкосічня 16, 2024

    Дякую автору за чудову статтю. Освітній простір напряму залежить від цифрової майстерність педагога. І його здатність самостійно створювати медіаконтент є найвищим показником цієї майстерності.

    ВідповістиВидалити
  17. Розділяю думку колеги, що цифрова майстерність визначається не лише навичками користування сучасними гаджетами, але й глибоким розумінням та вмінням ефективно застосовувати ці технології на практиці, аналізувати великі обсяги інформації, створювати цікаві та ефективні навчання, легко комунікувати і співпрацювати в онлайн-середовищі. В роботі авторка аргументовано доводить необхідність вчителю мати здатність створювати та розробляти власний цифровий контент. Дуже чітко визначено позитивні сторони використання цифрового арсеналу для покращення освітнього процесу, а також акцентовано увагу на можливих ризиках. Дякую колезі за актуальність представленого матеріалу та подальших успіхів у вдосконаленні власної цифрової компетентності!

    ВідповістиВидалити
  18. Лимаренко Наталясічня 18, 2024

    Згодна з відгуками колег. Робота цікава та актуальна. Цифрова грамотність педагога неабияк важлива. Її показник повинен невпинно зростати, щоб не відстати від молодого "цифрового" покоління. Інакше, чому може навчити вчитель, який володіє матеріалом гірше за учня? Постійне професійне зростання - ось запорука ефективного навчання. Дякую, колего. Успіху!

    ВідповістиВидалити
  19. Від крейди до кліків – це не просто еволюція технічних інструментів, але і трансформація самого освітнього процесу, в якій ключову роль відіграє цифрова майстерність педагога. Погоджуюсь з Людмилою Іванівною, що вчителі, які володіють цифровою майстерністю, можуть створювати інтерактивні уроки, використовувати онлайн-ресурси, стимулювати творчість учнів та розвивати їх цифрову грамотність. Дякую, колего, за актуальну, змістовну статтю з даної теми.

    ВідповістиВидалити