Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Наталія ШОВКОПЛЯС

6 коментарів:

  1. Погоджуюсь з Наталією Андріївною, що використання можливостей ІКТ під час виховної роботи з учнями дозволяє підвищити ефективність проведених заходів, поліпшити моніторинг вихованості учнів, звільнити більше часу для надання допомоги учням. Діджиталізація освітнього простору - це принципово новий шлях в організації навчального та виховного процесу, який забезпечує позитивні тенденції у формуванні інформаційної компетентності учнів .Дякую за цікавий матеріал.

    ВідповістиВидалити
  2. Віра Левицькасічня 08, 2024

    Актуальність теми обумовлена зростаючою роллю інформаційних технологій у всіх сферах життєдіяльності людини; необхідності орієнтуватися у сучасних досягненнях науки та техніки; вмінням правильно та ефективно використовувати новітні технології; бути не тільки обізнаним користувачем, а й вміти удосконалювати та створювати власні інформаційні продукти. Тому гармонійне
    поєднання інноваційних технологій та вміння майстерно їх застосувати педагогом є, безумовно, невід’ємною частиною для формування особистості сучасності.Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  3. Верещак Світланасічня 09, 2024

    У даній статті Наталія Андріївна, розкриває використання можливостей ІКТ під час виховної роботи з учнями дозволяє підвищити ефективність проведених заходів, поліпшити моніторинг вихованості учнів, звільнити більше часу для надання допомоги учням. Дякую за актуальність данної теми.

    ВідповістиВидалити
  4. Автор описує в статті розвиток сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, за допомогою яких відкриваються нові можливості для учнів. Завдяки ІКТ збільшиться розуміння, швидкість сприйняття великої кількості інформації, підвищиться якість навчання, створяться нові засоби впливу, це допоможе більш ефективно взаємодіяти педагогам з учнями. Наталія бажаю вам успіху! Дякую!

    ВідповістиВидалити
  5. Штефан А.В.січня 13, 2024

    У своїй статті Наталія Андріївна акцентує увагу на тому,що початкова школа це- база,від якості якої залежить подальше навчання дитини.І саме завдяки розвитку інформаційних технологій і застосування їх у навчальному процесі можна підвищити якість знань учнів. Завдяки ІКТ підвищується мотивація до навчання, розвивається активність пізнавальних інтересів, самостійність учнів.Педагог навчає,виховує,але й стимулює учнів до саморозвитку і самостійності.
    Бажаю успіхів у роботі!

    ВідповістиВидалити
  6. Дякую Наталії Андріївні за детальний опис форм роботи при впровадженні ІКТ під час роботи групи подовженого дня, їх можливостей та ефективності в освітньому процесі сьогодення. Також автором була піднята важлива тема зміни ролі вихователя з передавача інформації на організатора, який планує та допомагає здобувачам освіти досягти основних цілей і завдань виховного процесу в сучасній школі. Використання ІКТ у роботі групи продовженого дня сприятиме розвитку в учнів навчально-пізнавальної активності, самостійності, а також формуванню та розвитку ключових компетентностей. Бажаю подальших успіхів у роботі!

    ВідповістиВидалити