Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Любов ПОЛУДЕНЬ, Наталія МАРЧУК

21 коментар:

  1. Знати і розуміти психологічний стан учня дійсно дуже важливо. Інколи, дуже складно, якщо працюєш з особливими дітьми. І роботу психолога і соціального педагога неможливо переоцінити - це постійний моніторинг і допомога, як дітям, так і вчителю. Мені цікаво було дізнатися про новітні методи, прийоми та сучасні технології. Дякую за змістовну статтю!

    ВідповістиВидалити
  2. Стаття є актуальною та важливою для сьогодення.
    Що ж до самого використання ІКТ в освітньому процесі, можна з упевненістю сказати, що вчитель, який бажає змінюватися, всебічно розвиватися, буде активно впроваджувати сучасні технології в роботі з учасниками навчального процесу.
    Щиро дякую авторам за статтю.

    ВідповістиВидалити
  3. Швидкий розвиток інформаційних технологій впливає також на стиль і методологію роботи психологів, сприяючи створенню й практичному використанню психолого-діагностичного інструментарію, розробці принципово нових видів експериментів і методик роботи із психологічною інформацією на базі сучасної обчислювальної техніки. Дякую, колеги, що пропонуєте ідею застосування діагностичних комплексів "Alik & co" та "Kompsyko" та сподіваюсь, що поділитесь ними з нашою спільнотою! Тож, давайте планувати практикум!

    ВідповістиВидалити
  4. Використання інформаційних комп’ютерних технологій у роботі практичного психолога з дітьми має велике значення. На скільки меньше часу витрачається на обстеження та опрацювання результатів. Спрощене утримання інформації. Це і перегляд відеоролеків які задоволенням сприймають підлітки. Дякую !

    ВідповістиВидалити
  5. Автори статті показали, що застосування інформаційно-комунікаційних технологій в галузі освіти і ,безпосередньо, в діяльності шкільної психологічної служби нашої школи стало загальною необхідністю. Сучасні інформаційні комп’ютерні технології (ІКТ) дедалі більше впроваджують у різні сфери життя, стають невід’ємною частиною сучасної культури, у тому числі і у сфері освіти. Використання ІКТ органічно доповнює традиційні форми роботи шкільної психологічної служби, розширюючи можливості її взаємодії з іншими учасниками освітнього процесу. Проведення комп’ютерної психодіагностики дозволяє вивільнити величезну кількість часу, що витрачають на обробку даних. Дякую за висвітлену цікаву інформацію!

    ВідповістиВидалити
  6. Комп’ютерні програми — це унікальне поєднання техніки, розваги, психології і педагогіки. Автори статті змістовно розкрили критерії ефективності використання комп’ютера в роботі психолога та соціального педагога. Дякую за цікаву інформацію.

    ВідповістиВидалити
  7. Мирослава Кукурілосічня 15, 2024

    Дякую за цікаву та змістовну статтю! Дійсно, використання ІКТ має багато переваг у роботі соціально-психологічної служби та суттєво полегшує їх роботу. Бажаю авторам продовжувати вдосконалювати свою цифрову грамотність.

    ВідповістиВидалити
  8. В статті розкриті аспекти застосування інформаційно-комунікаційних технологій в роботі психолога та соціального педагога. Сподобалось висвітлення використання ІКТ в корекційній роботі. Дякую колегам за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  9. Кондратенко Тетянасічня 16, 2024

    Цікава , змістовна стаття щодо використання ІКТ у роботі соціально-психологічнох служби, висвітлення корекційної роботи тощо. Колегам бажаю творчих успіхів та визнань.

    ВідповістиВидалити
  10. Щиро дякую своїм колегам за фахову, цікаву, інформативну статтю. Бажаю подальших творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
  11. Стаття цікава, змістовна та актуальна . Дякую авторам.

    ВідповістиВидалити
  12. Царенко Аннасічня 19, 2024

    Цікава та змістовна точна стаття. Відповідає сьогодення. Зміст розкритий повністю.

    ВідповістиВидалити
  13. Дякую авторам статті за цікавий та корисний матеріал.
    Інформаційні технології в наш час найкраще допоможуть спонукати дітей до співпраці, а також до відкритості в спілкуванні.
    Бажаю Вам успіхів в нелегкій роботі!

    ВідповістиВидалити
  14. З цікавістю читала Вашу статтю. Дякую за актуальну та корисну інформацію!

    ВідповістиВидалити