Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Світлана ОНУФРИК

20 коментарів:

  1. Олена Єрьоменкосічня 08, 2024

    Щиро дякую авторці, Світлані Онуфрик, за детальний аналіз організаційних моментів дистанційного уроку, а особливо за етикет онлайн-спілкування. Адже прості моменти можуть забирати багато часу і змінити настрій учасників освітнього процесу. Поради слушні. Дякую авторці. Погоджуюсь з думкою, що потрібно шукати позитив в будь-якій ситуації, хоч би як було складно.

    ВідповістиВидалити
  2. Оксана Бабичсічня 08, 2024

    Дякую Світлані Василівні за чудову статтю! Дистанційне навчання потребує нових знань-знань правил цифрового етикету.Дотримання норм етикету безперечно допоможе побудувати успішне та результативне спілкування між учасниками освітнього процесу.

    ВідповістиВидалити
  3. Як на мене дуже актуальна тема, адже і вчителю, і дітям складно пристосовуватися
    до нових умов навчання. Світлана Василівна максимально чітко описала ситуації
    на які в першу чергу потрібно звернути увагу. Дякую за інформацію, я трішки з іншої
    сторони поглянула на процес дистанційного навчання.

    ВідповістиВидалити
  4. Стаття змістовна, актуальна, має практичну спрямованість. Досвід колеги заслуговує на увагу. Погоджуюсь з автором, що нові часи породжують нові можливості, а також створюють нові правила. Так і дистанційне навчання потребує нових знань — знань правил цифрового етикету. В умовах дистанційної роботи в багатьох змінилося сприйняття і ставлення до особистого часу людей. Як наслідок — перестали розмежовувати робочі та вихідні дні. Думаємо про себе і шукаємо позитив в будь-якій ситуації. Дякую автору за статтю, бажаю творчої наснаги та успіху!

    ВідповістиВидалити
  5. Повністю згодна з думкою автора статті , що останнім часом інтернет спілкування активно витісняє реальне спілкування. Але інтернет-спілкування - це теж показник культури, вихованості та освіченості. Тому в статті висвітлено всі моменти організації дистанційного уроку. Заслуговує на увагу і складання з учнями правил онлайн-уроку та їх дотримання. Слушні поради. Дякую, Світлано, бажаю творчої наснаги і успіху!

    ВідповістиВидалити
  6. Наталія Костирясічня 09, 2024

    Дякую автору за таку змістовну статтю. Дійсно, дотримання норм етикету важливе і в інтернет спілкування, тому вважаю, що стаття є корисною в умовах сьогодення.

    ВідповістиВидалити
  7. Дійсно, спілкування зараз перейшло на новий цифровий рівень і потрібно засвоїти систему правил, які допоможуть правильно спілкуватися, бути ввічливим в мережі. Автором статті були чітко описані ті проблеми і ситуації, які виникають під час онлайн-уроків і шляхи їх подолання. Дякую колезі за таку актуальну і корисну для кожного вчителя статтю.

    ВідповістиВидалити
  8. Цікава і повчальна стаття, в якій можна ознайомитися з психологічними і педагогічними аспектами взаємодії вчителя та учнів під час дистанційного кроку.

    ВідповістиВидалити
  9. Цікава і змістовна стаття, в якій автор ознайомив з основними правилами уроку, з психологічними і педагогічними аспектамим взаємодії вчителя та учнів під час дистанційного уроку.

    ВідповістиВидалити
  10. Лариса Нестеряксічня 09, 2024

    Онлайн-навчання уже стало звичним супутником нашого життя. Тому знання правил мережевого етикету стало для всіх учасників навчально-виховного процесу надважливим. Правила мережного етикету не відрізняються від загальноприйнятих норм людського спілкування. Це також показник культури, вихованості та освіченості. Про це потрібно завжди пам'ятати. Впевнена, що знання правил онлайн-етикету допомагає всім комфортно й ефективно користуватися Інтернетом. Тому щиро дякую Світлані Василівні за слушні поради, бажаю натхнення у всьому, позитивного настрою та здійснення всіх планів!

    ВідповістиВидалити
  11. Тетяна Якушевасічня 10, 2024

    Дякую за таку актуальну на сьогодні і мотиваційну статтю!

    ВідповістиВидалити
  12. Наталія Іщенкосічня 10, 2024

    Дякую колезі за чіткі та змістовні рекомендації . Погоджуюсь з автором, що онлайн-етикет під час дистанційних уроків має величезний вплив на ефективність засвоєння учнями матеріалу уроку.

    ВідповістиВидалити
  13. Дякую за статтю. Цікаво, пізнавально, змістовно. Тема дуже актуальна в наш час. Матеріал корисний для використання у роботі педагога.

    ВідповістиВидалити
  14. Матеріал статті про етикет онлайн-спілкування при дистанційній роботі є актуальним на сучасному етапі онлайн-навчання. Чіткі поради Світлани Василівни стануть у нагоді, як педагогам, так і учням та батькам. Згодна з автором, що важливим елементом успішного онлайн-уроку є підготовка до нього, тому вчителю потрібно ретельно продумати, як організувати учнів до роботи і як доступно викласти матеріал. Дякую, Світлано Василівно, за слушні поради та змістовно викладений матеріал.

    ВідповістиВидалити
  15. Цифровізація освіти вимагає від учасників освітнього процесу не тільки наявності відповідного багажу знань та арсеналу умінь, а також формує певний словниковий запас, уміння точно, коректно та доцільно ним користуватися, а найголовніше - створює умови для формування 5 навичок Soft skills: уміння спілкуватися, лідерські якості, таймменеджмент, критичне мислення, емоційний інтелект. при цьому уміння спілкуватися займає першу позицію. Досвід, представлений пані Світланою щодо формування в учасників освітнього процесу навичок онлайн-спілкування, цікавий, актуальний, заслуговує на увагу колег.

    ВідповістиВидалити
  16. Дякую авторці за цікаву статтю. У світі дистанційної роботи етикет онлайн-спілкування стає ключовим аспектом успішного професійного спілкування, тому ця тема залишається актуальною. Коректне та етичне спілкування онлайн важливо для збереження репутації як професіонала. Невірне вживання мови, неадекватні коментарі або поведінка можуть негативно вплинути на враження від вчителя.

    ВідповістиВидалити
  17. Дуже сподобалася стаття Світлани Василівни, тому що в ній вчитель поділилася практичними напрацюваннями, спостереженнями, рекомендаціями та дала слушні поради і педагогам , і батькам, і учням. Справді, з етикету завжди треба починати, а особливо це стосується онлайн-спілкування.Тому правила, які прописані в статті , необхідно періодично повторювати з учнями, наголошувати на них,тоді й онлайн-уроки будуть набагато продуктивнішими та результативнішими. Повністю погоджуюся з авторкою статті в усіх аспектах, дякую за активність і бажаю всім успіху й наснаги!

    ВідповістиВидалити
  18. Дякую автору за цікавий і змістовний матеріал. Стаття актуальна, так як у ній розглянуто сучасні проблеми дистанційного навчання.

    ВідповістиВидалити
  19. Світлана Блошенкосічня 19, 2024

    Віртуальний формат роботи увійшов у наше життя. Правила поведінки в мережі при онлайн -спілкуванні завжди були темою для дискусій. Автор висвітлила у статті ключові моменти етикету при онлайн - спілкуванні, що є важливим і необхідним у сучасному житті. Дякую!

    ВідповістиВидалити
  20. Дякую за передачу власного досвіду, за цікаву статтю, яка дійсно заслуговує на увагу. Нові часи, нові вміння потребують нових змін, а етикет і правила поведінки вони існували завжди в цивілізованому світі і згодна з автором статті що їх необхідно підтримувати.

    ВідповістиВидалити