Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Світлана ШВЕРНЕНКО

18 коментарів:

  1. Дякую автору за цікаву та змістовну статтю та погоджуюсь, що вплив цифрової трансформації на освітній процес є неминучим, адже сучасні здобувачі освіти зростають в умовах інтеграції у світі інформаційних технологій, а їх життя є невіддільним від мобільних додатків тож сучасний вчитель має вміло скористатись даною ситуацією, а саме діджиталізацією у викладанні англійської мови у початковій школі тому, що це актуальний та важливий процес з огляду на кілька ключових моментів.

    ВідповістиВидалити
  2. Вдячна авторці за практичне спрямування статті. Світлана Юріївна поділилась власними напрацюваннями, які, впевнена, стануть у пригоді іншим колегам. Обмін досвідом дуже цінний.

    ВідповістиВидалити
  3. В Україні відбуваються процеси глобалізації і діджиталізації. Не обходить стороною це і освіту. Використання цифрових технологій дозволяє досягти свободи творчості учасників педагогічного процесу. Автор статті розуміється на таких поняттях, як цифрова трансформація, веб-сервіс, цифровізація. Дякую за поради щодо сервісів, які можна використати в освітньому процесі, щоб зробити його цікавим та захоплюючи.

    ВідповістиВидалити
  4. Мальщукова Катерина. Ця стаття чудово розкриває термін "діджиталізація" та його значення для викладання англійської мови в початкових класах. Важливо, що вона звертає увагу на потенціал цифрової трансформації в освіті, особливості застосування онлайн-ресурсів та останні оновлення для покращення уроків.

    ВідповістиВидалити
  5. Вивчення іноземних мов завжди є актуальним і важливим в процесі освіти. В наш сучасний час неминучим є вплив цифрової трансформації на весь освітній процес, адже сучасне покоління зростає в умовах інтеграції у світ інформаційних технологій. Авторка статті не тільки розкриває поняття діджиталізації а й досліджує можливості застосування онлайн-ресурсів у процесі навчання іноземній мові з метою підвищення мотивації здобувачів освіти, формування інформаційно-комунікаційної компетентності, що безперечно покращує якість уроків.

    ВідповістиВидалити
  6. Стаття розкриває одне з актуальних питань сучасної освіти, поняття діджиталізації. Особливо важливим це питання є у початковій школі, адже діти вчаться у зовсім новому освітньому просторі, тому і необхідно використовувати нові моделі уроків. Авторка досліджує можливості використання сучасних технологій на уроках іноземної мови з метою урізноманітнення та покращення навчального процесу. Дякую за практичні поради.

    ВідповістиВидалити
  7. До школи приходить нове покоління дітей, які живуть у інформаційному, динамічному, емоційно-напруженому середовищі. Інформаційні технології стають потужним багатофункціональним засобом навчання. Їх використання привчає дитину жити в інформаційному середовищі, сприяє залученню до інформаційної культури. ІКТ – це не мета, а засіб навчання.
    Цілком погоджуюсь з авторкою статті, цифрова трансформація (діджиталізація) в початковій школі – це не просто нове віяння часу, а необхідність і пошук нового сенсу уроку.

    ВідповістиВидалити
  8. Настасія Щорбасічня 11, 2024

    Пані Світлано, дякую за актуальне та ґрунтовне розкриття питання. Сфери та інструменти цифрової трансформації, запропоновані Вами в цій статті, дійсно сприяють формуванню інформаційної грамотності та інформаційних цифрових можливостей серед здобувачів освіти, тим самим виховуючи конкурентоспроможних випускників.

    ВідповістиВидалити
  9. Сергій Ласковськийсічня 12, 2024

    Гарна стаття ,де авторка розкриває особливості викладання навчального предмета в еру смартфонів та інших цифрових носіїв . Діджиталізація-це реалії сьогодення та засіб навчання і в майбутньому. Пані Світлані бажаю творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
  10. Інна Базекосічня 12, 2024

    Дякую авторці за цікаву статтю. Погоджуюся, що діджиталізація є невід’ємною частиною освітнього процесу, а особливо під час вивчення англійської мови у початкових класах. Діджиталізація сприяє спрощенню освітнього процесу, роблячи його більш гнучким, пристосованим до реалій сучасного дня, що забезпечує формування конкурентоспроможних здобувачів освіти.

    ВідповістиВидалити
  11. Діджиталізація викладання англійської мови у початковій школі має потенціал для підтримки учнів у процесі навчання, їх залучення до організації та проведення уроку, а також перетворення навчального процесу на більш цікавий та ефективний процес. Дякую авторці за цікаву статтю.

    ВідповістиВидалити
  12. Аліна Шевченкосічня 15, 2024

    Дякую автору за цікаву та актуальну статтю! Погоджуюся, що пріоритетним напрямом розвитку сучасного освітнього простору є його диджиталізація. Такий підхід у роботі сприятиме швидкому і легкому засвоєнню навчального матеріалу, розвиватиме пам'ять учнів, налаштовуватиме на активну роботу, мотивуватиме інтерес учнів до предмета, що підвищить ефективність навчального процесу в цілому. Дякую Вам, пані Світлано, за цікавий, корисний матеріал.  Успіхів Вам!

    ВідповістиВидалити
  13. Дякую авторці за змістовну та актуальну статтю. Діджиталізація надає більше можливостей для навчання і має безліч переваг.
    Діджиталізація – це природній процес розвитку навчального процесу, та дає змогу дітям отримувати знання цікавіше, швидше і якісніше. Діджитал-інструменти дозволяють навчатися в будь-який зручний час та з будь-якого місця, що є дуже актуальним в наш час.

    ВідповістиВидалити
  14. Аліна Шевченкосічня 15, 2024

    Дякую автору за цікаву та актуальну статтю! Погоджуюся, що пріоритетним напрямом розвитку сучасного освітнього простору є його діджиталізація. Такий підхід у роботі сприятиме швидкому і легкому засвоєнню навчального матеріалу, розвиватиме пам'ять учнів, налаштовуватиме на активну роботу, мотивуватиме інтерес учнів до предмета, що підвищить ефективність навчального процесу в цілому. Дякую Вам, пані Світлано, за цікавий, корисний матеріал. Успіхів Вам!

    ВідповістиВидалити
  15. Юлія Рябокіньсічня 15, 2024


    Дякую за дуже цікаву статтю. Погоджуюся з тим, що процес цифровізації сьогодні не оминув жодної школи. Тому на сьогодні все частіше учні та вчителі використовують різні технічні засоби та онлайн-платформи під час навчання. Це наше сьогодення. Бажаю успіхів у роботі!

    ВідповістиВидалити
  16. Лілія Бродецькасічня 15, 2024

    Сьогодні світ стрімко змінюється, а з ним і учні, яким недостатньо підручника, зошита та вчителя. Тому освіта повинна йти в ногу з новими технологіями. Отже, тема статті є актуальною, а розглянуті онлайн-сервіси будуть корисними для колег. Дякую пані Світлані, що поділилася своїм досвідом.

    ВідповістиВидалити
  17. Дійсно,цифровізація має великий потенціал для забезпечення безперервного навчання та ефективної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу. Запропоновані в цій статті напрями та інструменти цифрової трансформації сприятимуть формуванню інформаційної грамотності та інформаційно-цифрової компетентності учнів, а також підготовці випускників, які будуть конкурентоспроможними в майбутньому суспільстві. Авторці статті висловлю подяку за висвітлення цієї теми.

    ВідповістиВидалити
  18. Використання мультимедійних ресурсів є невід'ємною частиною освітнього життя. Ознайомившись з особливостями діджиталізації, що висвітлені авторкою, зрозуміла, що цей напрям допоможе мені у формуванні комунікативних здібностей, розумінні особливостей мови через візуалізацію матеріалу. Обов'язково скористаюся порадами та ресурсами, які подані в статті.

    ВідповістиВидалити