Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Костянтин СКЛЯНІЧЕНКО Тетяна КОНДРАТЕНКО Антоніна ПАРАЩУК-ШОНІЯ

11 коментарів:

  1. Стаття висвітлює актуальні аспекти діджиталізації в освіті, яка є ключовою для підготовки учнів до вимог цифрового суспільства. Автори вказують на те, що діджитал-інструменти не лише розвивають учнівські навички, але й стають фундаментом для їхньої конкурентоспроможності у майбутньому, полегшують доступність навчання для різних груп населення, включаючи людей з особливими потребами.
    Стаття стане корисною для широкого кола читачів, які цікавляться покращенням якості освіти.

    ВідповістиВидалити
  2. Тема статті значуща зогляду на сучасні реалії освіти. Авторами статті розглянуті переваги діджиталізації освіти, але закцентовано на не менш важливому аспекті: як віднайти баланс між традиційними та інноваційними методами навчання. Це питання відкриває шлях для подальшого вивчення та висвітлення проблеми.

    ВідповістиВидалити
  3. Запропонована до розгляду і обговорення стаття " Процеси цифрової трансформації як наріжний чинник створення модерної української середньої освіти" визначає практично-педагогічні та теоретико-методологічні настанови для цифрових трансформацій, які регулюють процеси інновацій в освітній системі. Значний науковий інтерес мають запропоновані аналітичні дослідження теми, викликів і процесу забезпечення науково виваженого балансу між цифровим потенціалом і традиційними методами навчання. Текст статті засвідчує високий рівень підготовки авторів , їх володіння технікою наукового-аналітичного пізнання та відповідне уявлення щодо особливостей діджиталізації на сучасному етапі розвитку освіти в Україні. Очевидними позитивами бачиться грамотно поставлена дослідницька мета, чіткість у наданні аналітичного матеріалу, правильність та відповідність наведеної аргументації. Згодна з думкою авторів статті про те, що віртуальна реальність допоможе поринути у різні ситуації, які можуть бути корисними для практичного застосування знань та навичок.Матеріли статті викладені науковим стилем, доступною мовою, послідовно, стисло та грамотно і можуть бути корисними для спеціалістів, зайнятих в сфері освіти. Шаную Вашу діяльність та бажаю подальших творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
  4. Зміст статті розкриває процеси діджиталізації освіти, які сьогодні є головним трендом розвитку освітніх систем. Адже цифрова трансформація – це неминучий процес, що відбувається в усьому світі. Високотехнологічні досягнення активно впроваджуються в наше життя, а одним з викликів диджиталізованого суспільства є готовність педагога до цифрової трансформації процесу навчання, проєктування індивідуальної освітньої траєкторії та організації сучасного процесу педагогіки партнерства між учнями та вчителем, педагогами та батьками.
    Тож, постійні динамічні зміни, які відбуваються в технологіях, безумовно впливають на зміст і особливості освітнього середовища, зокрема способи комунікації в ньому, а відтак, на можливості партнерської взаємодії.

    ВідповістиВидалити
  5. Автори статті здійснили детальний аналіз процесів, що пов'язані з диджиталізацією в освіті та в суспільстві загалом. Безперечно, як і кожен процес він має свої плюси та мінуси. Цифрові інструменти не зможуть повністю замінити живого спілкування з учителем, але допоможуть суттєво урізноманітнити та покращити процес формування ключових коипетенцій як здобувачів освіти так і педагогів.

    ВідповістиВидалити
  6. Наталія Рубахінасічня 09, 2024

    Стаття дуже актуальна, впровадження цифрових технологій в українську середню освіту - це складний і багатогранний процес. Однак він є необхідним для створення модерної освіти, яка відповідає вимогам сучасного світу.

    ВідповістиВидалити
  7. Світлана Цебасічня 10, 2024

    Автори статті висвітлюють актуальні питання цифровізації в сучасній освіті. Аналізують дослідження що підтверджують ефективність диджиталізації, наводять приклади успішної диджиталізації та практичне застосування діджитал - інструментів педагогами у навчальному процесі.

    ВідповістиВидалити
  8. Тетяна Горбуновасічня 10, 2024

    Стаття висвітлює одне з найактуальних на сьогоднішній день питань - процес цифрової трансформації, якого зазнають всі сфери нашого життя. На мою думку автори дуже вдало показали можливості і переваги діджиталізації у суспільстві загалом та навчальному процесі, невід’ємною частиною якого вона є. Також в статті наголошується на необхідності визначення ефективного балансу та синергетичної взаємодії між інноваціями та традиціями в освітньому просторі, з чим я повністью погоджуюсь.

    ВідповістиВидалити
  9. Настасія Щорбасічня 11, 2024

    Стаття актуальна та цікава водночас. Безсумнівно, що стрімкий розвиток сучасного світу та цифровізація стали передумовою впровадження цифровізації у сфері освіти. Автори наводять приклади успішної диджиталізації, а також наголошують на тому, що традиційна освіта має свої переваги та цінності, які неможливо повністю замінити цифровізацією.

    ВідповістиВидалити
  10. Процес цифрової трансформації освіти сьогодні став не просто нагальною потребою. Саме від того, яким цифровим арсеналом володіє педагог, залежить якість надання ним освітніх послуг, а відповідно й успішність його вихованця. Сьогодні цифрові ресурси допомагають сучасному вчителю вирішувати цілу низку нагальних потреб: від швидкої комунікації з усіма учасниками освітнього процесу до максимального підвищення якості знань учнів. Тому, робота, представлена колегами, актуальна, цікава, адже в ній широко висвітлено проблему позиціонування цифрового освітнього процесу у перспективі майбутнього.

    ВідповістиВидалити
  11. Цифрові технології створюють нові шляхи доступу до знань та розвитку, забезпечуючи більше можливостей для самовдосконалення та навчання. Безперечно, онлайн-ресурси, відкриті курси та дистанційне навчання роблять освіту більш гнучкою та доступною для широкого кола людей. Погоджуюсь з колегами, що загалом діджиталізація визначає новий етап у розвитку суспільства, привносячи інновації та змінюючи спосіб, яким ми взаємодіємо та пристосовуємося до викликів сучасного світу. Бажаю наснаги та успіхів у подальших дослідженнях!

    ВідповістиВидалити