Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок-2024. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Валентина ДЕРЕВ’ЯНКО

5 коментарів:

  1. Автор у своїй статті висвітлила актуальні питання діджиталізації освітнього простору, які є важливими у цифровізації у навчального процесу в початкових класах. Зрозумілі учням та сучасні цифрові технології потрібні на етапах закріплення матеріалу та рефлексії. Щиро дякую авторці за статтю.

    ВідповістиВидалити
  2. Олена Єрьоменкосічня 08, 2024

    Авторка статті розкриває поняття "диджіталізація", обгрунтовує її використанні в сфері освіти, наводить приклади ресурсів для проведення уроків, виховних заходів. Погоджуюся з думкою Валентини Дерев'янко щодо Canva, MozaBook, Worksheet, Book Creator, WordWall. Ці сервіси прості, зрозумілі, зручні у використанні. Вони активізують увагу, підвищують мотивацію до навчання молодших школярів. Дякую авторці за аналіз ресурсів.

    ВідповістиВидалити
  3. Ольга Лукіянчук , 08.01.2024 Дякую за актуальну інформацію! Враховуючи сучасний стан розвитку цифрових технологій та рівень розвитку сучасних дітей, не можна ігнорувати елементи "диджіталізації" в освітньому процесі. Ми маємо максимально підготувати наших учнів до викликів майбутнього!

    ВідповістиВидалити
  4. Пані Валентина назвала цифрові інструменти, як комфортно використовувати всім учасникам освітнього процесу. Дякую за посилання, за якими одразу можна переглянути зразки та скористатися у роботі. Творчих Вам успіхів!

    ВідповістиВидалити
  5. Погоджуюсь з автором статті пані Валентиною, яка розкрила особливості цифровізації у навчальному процесі, а також зазначила цифрові технології, які допомагають візуалізувати навчальний матеріал. Дякую за корисну, актуальну та цікаву тему.

    ВідповістиВидалити